باند کلاهبردار و جعل اسناد در همدان منهدم شد

سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان، با اقدامات فنی و اطلاعاتی اعضای باند ‌جعل عناوین دولتی، قضایی، نظامی و پزشکی، جعل اسناد و مدارک هویتی را در همدان دستگیر کردند.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان، سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان، با اقدامات فنی و اطلاعاتی اعضای باندی را که اقدام به جعل عناوین دولتی، قضایی، نظامی و پزشکی، جعل اسناد و مدارک هویتی، آموزشی، دانشگاهی، ملکی، بانکی، نظامی و قضایی، کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع و مباشرت و معاونت در برداشت غیرقانونی از حساب های بانکی افراد (جرائم رایانه ای) و همچنین تشکیل باند رشاء و ارتشاء، کارچاق کنی، اغفال زنان و ... می کرد را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ علی رضائی رئیس پلیس اطلاعاتِ انتظامی همدان در این ارتباط گفت: متهم با همکاری سه نفر از همدستان خود، با جعل عناوین مختلف ضمن نفوذ در مراجع و ادارات قضایی، دولتی و نظامی؛ به صورت کاملاً حرفه ای از مردم کلاهبرداری می نموده که با اشراف اطلاعاتی در زمان و مکان مناسب به عنوان سرکرده باند دستگیر شد.

وی افزود: طی تحقیقات به عمل آمده؛ ارتکاب جرم متهم به ویژه جعل عناوین: سردار، سرهنگ، پزشک، وکیل، قاضی دادگاه و ... در استان های: همدان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، تهران، البرز و ... احراز شده است.

رئیس پلیس اطلاعاتِ انتظامی همدان خاطرنشان کرد: در فرایند دستگیری و مراحل تشکیل پرونده؛ تعداد 514 برگ اوراق و اسناد مجعول از متهم کشف و در نهایت این فرد با قرار سنگین وثیقه روانه زندان شد.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1877005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =