رزرو آنلاین انواع بلیط هواپیما از طریق سایت و اپلیکیشن

با رزرو آنلاین بلیط پرواز می‌توانید به‌سادگی و در عرض چند دقیقه، بهترین بلیط را متناسب با نیاز خود خریداری کنید. چطور؟ در ادامه برایتان می‌گوییم.

در تدارک سفر هستید و دوست دارید که تمام مراحل آن بی‌دغدغه و آسان پیش برود؟ از نخستین گام یعنی خرید بلیط هواپیما شروع کنید.

راه های خرید آسان بلیط هواپیما

مهم نیست که به کدام مقصد پرواز می‌کنید؛ هنگام خرید بلیط هواپیما اسنپ برایتان بلیط ارزان هواپیما در مسیرهای مختلف به شهرهای داخلی و کشورهای خارجی فراهم است. با ورود به نسخه موبایلی این سوپراپ یا استفاده از وب‌سایت آن می‌توانید در چند گام ساده به بلیط مناسب برسید و از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • روند ساده ورود به سوپراپ و رزرو بلیت هواپیما؛

 • بهره‌مندی از حق انتخاب در فرایند تصمیم‌گیری؛

 • پرداخت آنلاین هزینه و استفاده از کدهای تخفیف؛

 • دسترسی به انواع پرواز چارتری، سیستمی و پرواز لحظه آخر؛

 • استرداد بلیط در صورت لغو سفر؛

 • دسترسی به تیم پشتیبانی در تمام ساعت‌های شبانه‌روز؛

 • دسترسی به بهترین قیمت بلیط پرواز؛

 • خرید بدون محدودیت زمانی و مکانی.

۱. روند ساده ورود به سوپراپ و استفاده از آن

رابط کاربری سوپراپ اسنپ بسیار مطلوب است. منظور چیست؟ یعنی طراحی ساده‌ای دارد و کاربران به‌راحتی می‌توانند به آن وارد شوند و از خدماتش بهره ببرند. کسانی که آنچنان اهل استفاده از فناوری و فضای آنلاین نیستند، هم به‌راحتی می‌توانند وارد سایت یا اپلیکیشن شوند و بلیط بخرند، برای این کار، کافی است:

 • وارد سوپراپ در موبایل یا نسخه دسکتاپ شوید؛

 • گزینه «بلیط سفر» را انتخاب کنید؛

 • مبدأ، مقصد، تاریخ سفر، یک‌طرفه/دوطرفه‌بودن را مشخص کنید.

با این گام‌ها و مراحل، فهرستی از گزینه‌های مختلف برای رزرو بلیت هواپیما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

۲. بهره‌مندی از حق انتخاب در فرایند تصمیم‌گیری

همان ‌طور که گفته شد، فهرستی از انواع بلیط پرواز را در سوپراپ مشاهده خواهید کرد. بخش هایی با عنوان فیلتر موجود هستند که با انتخابشان می‌توانید سریع‌تر و ساده‌تر به بلیط موردنظر خود برسید. این فیلترها شامل موارد مختلفی به‌شرح زیر هستند:

 • ارزان‌ترین بلیط؛

 • گران‌ترین بلیط؛

 • نزدیک‌ترین ساعت به پرواز موردنظر؛

 • دیرترین ساعت به پرواز موردنظر؛

 • نوع و کلاس پرواز.

با انتخاب فیلترها می‌توانید به گزینه‌ای برسید که در ذهنتان است و با شرایط و خواسته‌هایتان هماهنگی بیشتری دارد. برای نمونه، در بخش نوع پرواز به‌دنبال پرواز چارتری بگردید یا کلاس پرواز را بنا به بودجه‌تان اکونومی، بیزینس و... انتخاب کنید. خرید بلیط از شرکت‌های هواپیمایی مختلف به‌سادگی مقدور است.

۳. پرداخت سریع و ساده هزینه و استفاده از کدهای تخفیف

با مرور فهرست پروازها، قیمت بلیط پرواز را هم مشاهده می‌کنید و می‌توانید مقایسه‌ای میان موارد موجود داشته باشید. اگر از فیلترهای قیمت مانند ارزان‌ترین یا بیشترین تخفیف استفاده کنید، دسترسی به بلیط ارزان هواپیما هم برایتان ساده‌تر می‌شود. بلیط‌هایی که به‌دلایل مختلف با قیمتی مناسب‌تر در دسترس‌اند، به‌راحتی با انتخاب فیلتر ارزان‌ترین یا بیشترین تخفیف به شما پیشنهاد می‌شوند. به‌طور کلی، کاربران از تخفیف‌های رنگارنگی برای بهره‌مندی از خدمات مختلف این سوپراپ از جمله خرید بلیط هواپیما برخوردار هستند.

در هربار استفاده از خدمات، امتیازاتی برای کاربران ثبت می‌شود که بعدتر در قالب کد تخفیف قابل استفاده هستند. برای خرید بلیط هواپیما هم می‌توانید کدهای تخفیفی که به‌شکل‌های مختلف در اختیارتان قرار می‌گیرد، در زمان پرداخت هزینه وارد کنید. با کسر تخفیف از مبلغ بلیط به درگاه‌های پرداخت امن متصل می‌شوید و هزینه را به‌طور آنلاین می‌پردازید.

۴. استرداد بلیط در صورت لغو سفر

به‌دلایل مختلفی، امکان دارد که سفر هوایی‌تان لغو شود. اگر بلیط خود را از اسنپ خریده باشید، به‌سادگی می‌توانید آن را پس بدهید. این استرداد یا همان پس‌دادن با کسر جریمه‌هایی هم همراه است. جریمه لغو و پس‌دادن بلیط بنا به قوانین سازمان هواپیمایی و سیاست‌های هر ایرلاین تعیین می‌شود. بنا به اینکه از چه ایرلاینی بلیط خریده‌اید و در چه فاصله زمانی تا پرواز، آن را پس می‌دهید، مبالغ جریمه متنوع و متفاوت خواهند بود. همان زمانی که بلیط را از سوپراپ تهیه می‌کنید، امکان بررسی شرایط استرداد و قوانین مربوط به آن در هر شرکت هواپیمایی هم وجود دارد.

۵. دسترسی به تیم پشتیبانی در تمام ساعت‌های شبانه‌روز

بلیط پرواز لحظه آخر خریده‌اید و درباره آن سؤالی دارید؟ در روند پرداخت با مشکل روبه‌رو شده‌اید؟ هر سؤال یا ابهامی که برایتان پیش بیاید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد چون تیم پشتیبانی همیشه در کنارتان هستند. در تمام روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل، با تماس با تیم پشتیبانی می‌توانید مشکلات احتمالی و سؤالات‌تان را مطرح کنید. این تیم که در تمام ساعت‌های شبانه‌روز فعال‌اند به شما در رسیدن به نتیجه مطلوب کمک می‌کنند.

۶. اطمینان از خرید با قیمت مناسب

امکان بررسی قیمت‌ بلیط‌های مختلف در سوپراپلیکیشن وجود دارد. در واقع، شما با مرور هزینه بلیط ایرلاین‌های مختلف می‌توانید از انتخاب مناسب‌ترین گزینه برای خود مطمئن شوید. به‌طور معمولی، تهیه فهرستی از بلیط‌های مختلف با قیمت‌های گوناگون کار ساده‌ای به‌نظر نمی‌رسد. برای اینکه از قیمت بلیط‌های مختلف شرکت‌های گوناگون آگاه شوید هم صرف انرژی و زمان زیادی نیاز است. با سوپراپ می‌توانید در ظرف چند ثانیه به اطلاعات کامل و دقیق درباره قیمت‌ها برسید و تصمیم‌گیری درست و راحتی داشته باشید.

۷. خرید بدون محدودیت زمانی و مکانی

برای رزرو بلیط اسنپ هیچ محدودیتی ندارد. نه لازم است که در زمان خاصی به سوپراپ وارد شوید و نه احتیاجی به قرارداشتن در مکان و موقعیتی ویژه است. به‌عبارت دقیق‌تر، از هرکجا و در هر زمانی از شبانه‌روز می‌توانید وارد برنامه شوید و بلیطتان را تهیه کنید. چنین امکانی به تسریع فرایند خرید و ساده‌شدن آن، کمک بسیار زیادی می‌کند. بخش مهمی از تدارکات سفر مربوط به تهیه بلیط و کسب آمادگی براساس زمان و تاریخ آن است. با اسنپ، در عرض چند دقیقه به خواسته‌تان می‌رسید و با خیال راحت به‌سراغ بخش‌های دیگر تدارکات سفر می‌روید.

خرید ساده بلیط، تجربه خوش سفر هوایی

سرویس بلیط پرواز اسنپ به شما اجازه می‌دهد که از همان مراحل ابتدایی سفر بتوانید به‌راحتی برنامه‌ریزی کنید و آماده شوید. خدمات بهتر یعنی مواردی که تجربه‌های بهتری برایتان رقم می‌زنند. اسنپ هم همیشه در تلاش است تا تصویری جذاب‌تر، خاطراتی شیرین‌تر و گام‌هایی ساده‌تر برای تجربه‌های مختلف کاربرانش خلق کند. برای خرید بلیط هواپیما هم همین مسیر را طی می‌کند. سفرکردن با وجود چنین خدماتی هم ساده‌تر شده است و هم دلنشین‌تر.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1877488

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =