کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد محترقه پرخطر در متروی تهران/ جزئیات بیشتر

۲۰۰ کیلوگرم مواد محترقه غیرمجاز و پرخطر در مترو تهران کشف شد.

به گزارش خبرآنلاین، رئیس پلیس متروی تهران از کشف ۲۰۰کیلوگرم مواد محترقه غیرمجاز و پرخطر در مترو در روزهای منتهی به چهارشنبه آخر سال و دستگیری ۲۰ نفر دراین‌رابطه از ابتدای اسفندماه تاکنون، خبر داد.

همشهری آنلاین در خبری نوشت: سرهنگ عباس کرمی گفت: در پی افزایش حمل مواد محترقه در ایستگاه‌های مترو تهران در آخرین ماه سال، گشت‌زنی‌های هدفمند برای پیشگیری از حمل این نوع مواد محترقه توسط مأموران مستقر در ایستگاه‌های مترو افزایش یافته است.

او با بیان اینکه پلیس مترو نیز همانند پلیس پایتخت در خصوص مواجهه با خطرات احتمالی حمل مواد محترقه با مجرمان برخورد قانونی می‌کند، افزود: مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو موفق به دستگیری ۲۰متهم، کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد محترقه غیرمجاز و تعداد ۲۰هزار ترقه شدند. متهمان پس از شناسایی در مترو و تشکیل پرونده برای اخذ دستور قضائی به دادسرا معرفی شدند.

رئیس پلیس مترو تهران با اشاره به اینکه پلیس و سایر نیروهای مسئول در این زمینه تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرند، تا امنیت مردم و مسافران به خطر نیفتد، تاکید کرد: مردم در این زمینه رسالت بسیار مهمی بر عهده دارند. با توجه به اینکه سن اکثر افراد دستگیر شده زیر ۲۰ سال بود، باید خانواده‌ها بیشتر از فرزندان خود مراقبت کنند.

شنبه ۵ اسفند نیز یگان انتظامی مترو تهران از کشف ۷۰ کیلوگرم مواد محترقه غیر مجاز و پر خطر در مترو تهران خبر داده بود. محموله‌ای که شنبه کشف شده بود شامل ۷۰ کیلوگرم مواد محترقه غیرمجاز و تعداد ۱۰۰۰۰ عدد انواع ترقه‌های پر خطر بود.

۲۳۳۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1877757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =