هشدار قاطعانه فرمانده ارشد سپاه: امنیت خط قرمز ماست/ با کسی تعارف و شوخی نداریم

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: توسعه در سایه امنیت به دست می‌آید و مهم‌ترین عامل جلوگیری از توسعه، ایجاد ناامنی است که دشمنان همیشه این موضوع را دنبال می‌کنند تا در منطقه توسعه‌ای صورت نگیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار محمد پاکپور در گردهمایی فصلی با سران طوایف، مولوی‌ها و ریش‌سفیدان استان سیستان و بلوچستان و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان امنیتی به میزبانی قرارگاه منطقه‌ای قدس در زاهدان، گفت: امنیت، اساس آرامش و توسعه و پیشرفت و زیر بنای زندگی و فعالیت است و از همین رو دشمن برای سلب و آسیب زدن به آن، سرمایه گذاری زیادی کرده است.

آنگونه که ایسنا روایت کرده، وی افزود: امنیت، یکی از مهمترین ارکان حیاتی، خط قرمز و محور وحدت ما به شمار می‌آید و درباره آن کاملا حساس هستیم و از هیچ اقدامی برای صیانت و پاسداری از آن دریغ نمی کنیم و درباره آن، با هیچ‌کس و هیچ جریان و قدرتی، شوخی و تعارف نداریم.

پاکپور تاکید کرد: دشمن همه تلاش خود را بکار می‌گیرد تا با بعضی از اقدامات کور، امنیت منطقه را دچار چالش کند و آرامش و آسایش مردم را بر هم زند که استخدام و اجاره کردن عناصر و آدم‌های معلوم الحال و ایجاد و پشتیبانی از گروهک های تروریستی نیابتی در چارچوب همین اقدامات دنبال می‌شود.

وی تاکید کرد: توسعه در سایه امنیت به دست می‌آید و مهم‌ترین عامل جلوگیری از توسعه، ایجاد ناامنی است که دشمنان همیشه این موضوع را دنبال می‌کنند تا در منطقه توسعه‌ای صورت نگیرد.

پاکپور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتخابات، گفت: حضور آگاهانه، هوشمندانه و حداکثری مردم در انتخابات، ضامن رشد و پیشرفت و تحکیم امنیت و ناکامی دشمن است. از همین رو هر گام و تلاشی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات، گامی ارزشمند برای افزایش و تحکیم امنیت نیز به شمار می‌آید.

۲۱۹۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1877776

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =