اوسمار: بازی کردن مقابل ذوب‌آهن همیشه سخت است

اوسمار ویه‌را می‌گوید موقعیت‌های زیادی از دست دادند و باید روی این مسئله بیشتر کار کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری بعد از بازی با ذوب آهن گفت: همیشه خیلی سخت است اینجا بازی کردن مقابل ذوب آهن مخصوصا این فصل که کارشان خوب بوده است‌. از مربی ذوب آهن و بازیکنان‌شان تعریف می‌کنم که با یک یار کمتر هم بازی خوب‌شان را ادامه دادند.

به نقل از ورزش سه اوسمار در نورد تغییر تاکتیک حریف عنوان کرد: تغییر تاکتیکی که در زمین ایجاد کردند یک‌سری مشکل برای ما ایجاد کرد اما توانستیم کنترلش کنیم. وقتی نیمه اول تمام شد برنامه بازی‌مان را عوض کردیم که روی دفاع های‌شان کنترل بیشتری داشته باشیم. مدل بازی ذوب آهن ما را مجبور کرد شیوه بازی‌مان را عوض کنیم و بیشتر مالکیت توپ را در دست داشته باشیم.

او در ادامه گفت: خیلی خوشحالم که بازیکنان هدفی که داریم را فهمیده‌اند ولی متاسفانه از ضدحملاتی که داشتیم نتوانستیم استفاده کنیم تا گل‌های‌مان را بالاتر ببریم اما برنده شدیم. از تماشاچیان و طرفداران‌مان که حمایتمان کردند تشکر می‌کنم. بازی بعد در جام حذفی حضور تماشاگران را خواهیم داشت و از ما حمایت می‌کنند و این برای‌مان مهم است.

او در مورد موقعیت‌سوزی‌های پرسپولیس و خطرناک شدن آن برای ادامه فصل گفت: یک ضعفی بوده که نتوانستیم از بعضی فرصت‌های‌مان استفاده کنیم. اینجور شرایط به ما کمک می‌کند که در تمرینات بعدی مان روی این نقاط ضعف بیشتر تمرکز کنیم و آن را برطرف کنیم.

اوسمار در مورد عملکرد عبدالکریم و ارونوف عنوان کرد: همیشه بازیکنی که از خارج از کشور می‌آید شاید اول راه یک مقدار استرس داشته باشد اما برای بازی اول‌شان خوب بودند. این بازی اول یک شوک برای‌شان بود اما در تمرینات مشخص می‌شود کدام بازیکن بهتر است و فیکس بازی می‌کند.

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1878403

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =