آخرین فرصت کاشت نهال گردو و بادام در اسفند 1402

نهالستان ارغوان نهال، نهال های ضمانتی را با کیفیت و سلامت و همچنین لیبل جهاد کشاورزی، ارائه میدهد.

همه نهال ها در بسته بندی های مخصوص برای باغداران و مشتریان عزیز سراسر کشور ارسال می شود. بسته بندی های این شرکت، با نایلون های مخصوص صورت می گیرد تا نهال ها با سلامت کامل به دست مشتریان برسد.

آخرین فرصت کاشت نهال گردو در اسفند ماه 1402

در فصل زمستان، اسفند ماه مناسب ترین ماه برای کاشت نهال گردو است. در این ماه نهال ها در خواب زمستانی هستند و زمین هم به دلیل فرا رسیدن بهار کاملا آماده کاشت نهال است به همین دلیل باغداران عزیز نهال های خود را اغلب در اسفند ماه می کارند. وقتی گرمای هوا روز به روز بیشتر از قبل می شود، نهال ها کم کم از خواب زمستانی بیدار می شوند. به همین جهت زمان مناسب برای کاشت نهال گردو و بهره برداری از این نهال تا اواخر اسفند ماه است. پس تا دیر نشده با نهالستان ارغوان نهال تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید و در نهایت سفارش خود را در این نهالستان به ثبت رسانید.

نهالستان ارغوان نهال امسال نیز مثل سال های قبل، با ارائه نهال هایی با کیفیت بالا در خدمت مشتریان عزیز است. در ادامه این مقاله شما را با نهال گردو بیشتر آشنا میکنیم پس با ما در این مقاله همراه باشید.

ضمانت کیفیت و سلامت نهال گردو

نهالستان ارغوان نهال برای حمایت از باغداران عزیز، علاوه بر آن که نهال ها را با قیمت مناسب ارائه می کند،‌ همه نهال هایش از ضمانت کیفیت و سلامت برخوردار هستند. در واقع در صورتی که هر کدام از نهال ها دارای ایراد باشند، نهالستان ارغوان نهال، نهالی جایگزین ارسال خواهد کرد تا کشاورزان عزیز صدمه مالی نبینند.

آخرین فرصت کاشت نهال گردو و بادام در اسفند 1402

نهال گردو مناسب برای ایران

کشور عزیزمان دارای 4 فصل بوده و تمام مناطق کشور، آب هوای متفاوتی دارند. در نین مواردی می توان نهال گردو ژنوتیپ را به عنوان بهترین گزینه معرفی کرد چرا که نژادی کانادایی بوده که با اصلاحات نهالستان ارغوان نهال، تبدیل به یک نهال پر بار و زود بازده شده است. این نهال با نام گذاری جهاد کشاورزی به نام گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ 9، در ارتفاعات 0 تا 3 هزار متری از سطح دریا قابل کاشت بوده و گردو های این نهال هرکدام دو برابر گردو های چندلر و فرنور هستند. مالکیت نام گردو ژنوتیپ برتر تیپ 9 (ارغوان تیپ 9) تماما برای ارغوان نهال است. کیفیت و اصالت این نهال باعث افتخار کارکنان ارغوان نهال است. خوشبختانه تا به حال مشتریان عزیز از این نژاد راضی بوده اند. درواقع این نهالستان با اصلاح نژاد کانادایی گردو، موفق شده نهالی با کیفیت بالا را برای باغداران عزیز تولید کند.

بررسی جزئیات و مزایای کاشت نهال گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ ۹

کاشت نهال گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ ۹ در سال‌های اخیر به دلیل مزایای بسیاری که دارد، با استقبال بیشتری مواجه شده است. این ژنوتیپ از گردو، یکی از محصولات مهم از درختان میوه است که به دلیل خواص غذایی و درمانی بالا، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. یکی از مزایای اصلی کاشت این نهال، مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی سخت است. این نهال گردو قادر است در شرایط خشکی و کم آبی به خوبی رشد کند و محصول با کیفیتی تولید کند. این ویژگی بسیار مهم است در واقع در مناطقی که با مشکل کمبود آب مواجه هستند، کاشت این گردو می‌تواند یک گزینه مناسب باشد. این نهال دارای رشدی سریعی است؛ به این معنی که در مدت زمان کوتاهی، نهال‌های گردو می‌توانند به اندازه‌ی قابل توجهی رشد کنند و درختانی بزرگ و قوی تولید کنند. این یک ویژگی مهم برای کشاورزان است، زیرا می‌توانند در مدت زمان کوتاهی به محصولات خود دست یابند و سود بیشتری کسب کنند.

علاوه بر این، گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ ۹ دارای مقاومت بالا در برابر بیماری‌ها و آفات است. این امر به این معنی است که نیاز به استفاده از سموم و کودهای شیمیایی را کاهش می‌دهد و در نتیجه، محصولات تولید شده ارگانیک‌تر خواهند بود. این ویژگی بسیار مهم است زیرا امروزه تمایل به مصرف محصولات ارگانیک و سالم بیشتر شده است.

عمر بالای درخت گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ 9

درخت گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ 9 دارای عمر مفید بالایی است. درختان گردو معمولاً تا ۱۰۰ سال عمر می‌کنند و در این مدت، محصولات با کیفیتی تولید می‌کنند. این ویژگی بسیار مهم است زیرا کشاورزان می‌توانند برای مدت طولانی از درختان خود استفاده کنند و سود بیشتری کسب کنند.

طعم و عطر خوب گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ 9

گردو ژنوتیپ ارغوان ۹ دارای طعم و عطر بسیار خوبی است. میوه‌های تولید شده توسط این ژنوتیپ دارای طعم شیرین و خوشمزه‌ای هستند که مصرف کنندگان را جذب می‌کند. این ویژگی بسیار مهم است زیرا می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای محصولات گردو شود و در نتیجه، سود بیشتری برای کشاورزان به همراه داشته باشد. به طور کلی، کاشت نهال گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ ۹ با مزایای بسیاری همراه است که باعث شده است با استقبال بیشتری مواجه شود. این ژنوتیپ با مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی سخت، رشد سریع، مقاومت در برابر بیماری‌ها و آفات، عمر مفید بالا و طعم و عطر خوب، یک گزینه مناسب برای کشاورزان است.

سه نهال بادام اصلاح شده تونو، آذر و فرانیس

ارقام تولیدی نهال بادام در ارغوان نهال، بالای 24 رقم است ولی در بین همه رقم ها؛ سه رقم پیشنهادی ارغوان نهال، بادام تونو، آذر و فرانیس هستند. این نهال ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که از بقیه رقم ها متمایزشان کرده است. این سه نهال دیرگل هستند و تنها تفاوت آنها در پوست بادامشان است؛ پوست تونو از جنس سنگی، فرانیس کاغذی و آذر نیمه کاغذی است. این سه نهال نیز در اسفند ماه کاشته می شوند و برای کاشت آنها فرصت کم است. برای کاشت نهال بادام عجله کنید؛ همین الان با نهالستان ارغوان نهال تماس گرفته و سفارشات خود را ثبت کنید.

آخرین فرصت کاشت نهال گردو و بادام در اسفند 1402

تخفیفات نهال گردو در نهالستان

به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز، نهالستان ارغوان نهال با تخفیفات ویژه در خدمت مشتریان و باغداران عزیز است. برای خرید نهال گردو دیگر نگران نباشید. نهالستان ارغوان نهال از لحظه کاشت تا مرحله باردهی در خدمت مشتریان عزیز است. طبق آخرین تصمیم مدیریت نهالستان ارغوان نهال، رسول بابایی، همه نهال ها با ضمانت و به صورت لیبل شده برای مشتریان ارسال خواهند شد. نهالستان هرگونه خرابی نهال ها را بر عهده گرفته و نهالی جایگزین ارائه خواهد داد و تا باردهی نهال ها پشتیبان مشتریان خواهد بود.

آخرین فرصت کاشت نهال گردو و بادام در اسفند 1402

سخن آخر

نهالستان ارغوان نهال با مدیریت رسول بابایی، با تجربه ای نزدیک به 38 سال، امروز تبدیل به یکی از نهالستان های بزرگ کشوری شده است. این نهالستان با مجوزهای جهاد کشاورزی و بهداشت، نهالی با کیفیت و سالم ارائه می کند. مشتریان و باغداران عزیز در صورت نیاز به هر گونه مشاوره، می توانند با شماره ثبت شده در پایین صفحه یا مراجعه به لینک سایت ارغوان نهال، با ما در ارتباط باشند. لازم به ذکر است تمام نهال ها با ضمانت کیفیت و سلامت و در سریعترین زمان ممکن به تمام نقاط کشور ارسال خواهند شد.

مدیریت نهالستان: 09141836535

nahalarghavan.com

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1878595

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =