سردار حاجی‌زاده به مردم: حضورتان در انتخابات یعنی پر کردن خشاب و مشت نیروهای مسلح /به هرکس و هر گروهی که دوست دارید، رأی بدهید

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: مردم به هرکس و هر گروهی که دوست دارند، رأی بدهند ولی آمدن‌شان زنده بودن و پشتوانه‌ای کشور است و تولید قدرت و امنیت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران با حضور در مسجد ابوذر تهران در انتخابات شرکت کرد و طی سخنانی اظهار داشت: داشتن نیروی مسلح قوی و تجهیزات پیشرفته و امکانات شرط لازم است ولی کافی نیست.

آنگونه که تسنیم روایت کرده، وی افزود: شرط کافی برای اینکه امنیت را حفظ کرده و قدرتمندانه در مقابل دشمن بایستیم، حضور مردم و وحدت و یکپارچگی است؛ یکی از عوامل مهم، همین حضور مردم پای صندوق‌های رأی است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه عنوان کرد: کسانی که هنوز تردید دارند و هنوز تصمیم نگرفته‌اند که بیایند، غفلت نکنند. ما یک روز باید با سلاح مقابل دشمنان می‌ایستادیم و در دفاع مقدس، داعش و تهدیدات مختلف این‌گونه عمل شد؛ امروز با آمدن پای صندوق رأی همان کار را می‌کنیم و حضور مردم پر کردن خشاب و مشت نیروهای مسلح است و این کار، امنیت‌زاست.

سردار حاجی‌زاده گفت: مردم به هرکس و هر گروهی که دوست دارند، رأی بدهند ولی آمدن‌شان زنده بودن و پشتوانه‌ای کشور است و تولید قدرت و امنیت می‌کند.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1878855

برچسب‌ها