عکس| حمایت ویژه از مجیدی؛ نمی‌توانید او را مقصر بدانید

کارشناس اماراتی می‌گوید روی بسیاری از گل‌های دریافتی کلباء نمی‌توان فرهاد مجیدی را مقصر دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اتحاد کلباء روز گذشته در دیداری از هفته پانزدهم رقابت‌های ادنوک لیگ به مصاف البطائح رفت و با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد. پس از این باخت، ابهامات زیادی درخصوص آینده فرهاد مجیدی در جمع ببرها مطرح شد و شایعاتی نیز در مورد احتمال پایان همکاری طرفین به گوش می‌رسید.

به گزارش ورزش سه، شب گذشته برنامه ابوظبی الریاضیة به بررسی این مسابقه پرداخت. احمد الحوری کارشناس اماراتی که در استودیو برنامه حضور داشت، به بررسی علل ناکامی کلباء و شکست این تیم مقابل البطائح پرداخت.

زمانی‌که مجری برنامه از علت شکست کلباء و ناکامی‌های این تیم پرسید، الحوری در جواب گفت: پاسخ سوال تو مشخص است. کلباء در 6 بازی اخیر خود در ادنوک لیگ پیروز نشده و فقط 2 تساوی نصیب آنها شده است. در این مدت که در مورد کلباء صحبت می‌کردیم، تمرکز بیشتر ما روی سرمربی بود که می‌گفتیم او خیلی از ترکیب ثابتی استفاده نمی‌کند.

کارشناس اماراتی ادامه داد: یک‌سری اتفاقات مانند بازی با البطائح رخ داد، مانند گل دوم. ما نمی‌توانیم اصلا فرهاد را مقصر بدانیم و از او بخواهیم که بیاید درباره علت دریافت این گل توضیح بدهد. شما همین گل دوم را ببینید، شما چگونه می‌توانید بگویید این گل تقصیر فرهاد است؟

وی با نشان دادن گل از روی مانیتورهای استودیو گفت: مدافعان مرکزی کلباء اشتباهات عجیبی داشتند و یک هدیه خیلی قشنگ را به مهاجم البطائح دادند و او دروازه را باز کرد. شما چطور می‌توانید فرهاد را بابت این گل بازخواست کنید؟ آنها در این فصل گل‌های زیادی را به این شکل دریافت کرده‌اند.

او صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: ولی انتقادی که می‌شود از فرهاد کرد این است که چرا ترکیبش را تغییر می‌دهد و بازیکنانی که خوب بازی می‌کنند را از لیست خارج می‌کند. مطمئنا یک‌سری اتفاقات دیگر نیز رخ داده که به مربی مربوط نمی‌شود و ما نیز از آن خبر نداریم.

الحوری در پایان گفت: از ابتدای لیگ تا پیش از تعطیلی مسابقات، از مجیدی انتقاد داشتیم که از یک ترکیب ثابت استفاده نمی‌کند. البته تیم او بازی به بازی بهتر می‌شد. یعنی او ترکیب را عوض می‌کرد ولی عملکرد بهتری را از خود نشان می‌داد. ما جسته گریخته از او انتقاد می‌کردیم ولی با بازی‌های خوب، جواب ما را می‌داد اما بعد از جام ملت‌های آسیا این تغییرات دیگر جواب نداد و خیلی چیزها تغییر کرد.

1996439

1996442

1996444

1996443

1996441

۲۵۸ ۲۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1878877

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =