مسئول مأموریت‌های خمپاره‌زنی منافقین در مرز خسروی  چه کسی بود؟ /اعلان قرمز به شماره A-۴۳۱/۶-۲۰۰۲

علی‌رضا امام‌جمعه متهم ردیف ۵۸ دادگاه اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) تحت تعقیب اینترپل بوده و دارای اعلان قرمز به شماره A-۴۳۱/۶-۲۰۰۲ است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی‌رضا امام‌جمعه متهم ردیف پنجاه و هشتم دادگاه رسیدگی به اتهامات اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) است.

بنا به گزارش ایسنا، علی‌رضا امام‌جمعه متهم ردیف ۵۸ دادگاه اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) است. او قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با منافقین آشنا و جذب گروهک می‌شود. او در اوایل کار، اقدام به پخش اعلامیه و شبنامه، شعارنویسی و شرکت در تجمعات غیرقانونی در راستای همکاری با تشکیلات نفاق می‌کند. به همین سبب نیز در تاریخ ۱۳۶۰/۰۶/۱۰ دستگیر و به پنج سال حبس محکوم شده که در نهایت، مجازاتش با عفو اعطایی از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی، به سه سال حبس تقلیل می‌یابد. او پس از آزادی از زندان، همراه با همسرش، در تاریخ ۱۳۶۴/۰۸/۰۴ به‌صورت غیرقانونی از مرز سیستان و بلوچستان، از کشور خارج و به مقر منافقین در عراق ملحق می‌شود.

از جمله فعالیت‌ها و مسئولیت‌های او عبارت است از حضور فعال در تیم‌های ترور دهه ۶۰، مسئول گروه تروریستی راهگشایی برای ورود تیم‌های عملیاتی نفاق به داخل کشور، شرکت در عملیات‌های مختلف پارتیزانی تشکیلات و مسئول مأموریت‌های خمپاره‌زنی در مرز خسروی در سال ۱۳۷۹. او در حال حاضر در آلبانی در ستاد داخله و بخش فضای مجازی فعالیت دارد و تحت تعقیب اینترپل بوده و دارای اعلان قرمز به شماره A-۴۳۱/۶-۲۰۰۲ است.

۲۷۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1879751

برچسب‌ها