قالیباف ، هم از عملکرد خودش ضربه خورد، هم از حاشیه ها/ چون بدنه اصلاح طلبی باور ندارد که رای دادنش مفید است به دعوت سران اصلاحات پای صندوق نمی آید

حتی اگر اصلاح‌طلبان با همه ظرفیت در انتخابات مجلس دوازدهم حضور پیدا می‌کردند تفاوتی در مشارکت ایجاد نمی شد.

به گزارش خبرآنلاین محمد مهاجری فعال رسانه ای سیاسی اصولگرا معتقداست شاهد بودیم برخی از اشخاص از گروه معتدلین و اصلاح‌طلب در انتخابات مشارکت داشتند، اما مشکل در بدنه رای این گروه کماکان پابرجا بود.

او به روزنامه هم میهن گفت:بدنه این جریان باور ندارد رأیی که می‌دهد مثمرثمر است و چون بدنه اعتقادی به این موضوع ندارد، حتی اگر سران اصلاحات نیز در این انتخابات حضور پیدا می‌کردند، بدنه خود را موظف نمی‌دانست که همراهی کند.

محمد مهاجری در باره قالیباف گفت: آقای قالیباف دو کارنامه منفی دارد. یکی مربوط به مدیریت مجلس است و مجلس فعلی در افکار عمومی قوی و قدرتمند نیست و موضوع دوم، حاشیه‌هایی است که برای خود آقای قالیباف در ماه‌های اخیر مطرح شده است. این دو عامل حتماً در کاهش رای ایشان تاثیرگذار بوده است. آقای قالیباف در انتخابات چهار سال قبل بیش از یک میلیون و دویست هزار رای کسب کرده بود، اما بعید می‌دانم که در این دوره میزان آراء ایشان حتی به یک‌چهارم دوره قبل نیز برسد.

23302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1879755

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =