نتایج انتخابات دراستان چهارمحال وبختیاری اعلام شد

ایرنا نوشت :با پایان یافتن شمارش ارا نتایج انتخابات خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی در ۴ حوزه انتخابیه اعلام گردید

با پایان یافتن شمارش ارا منتخبین مردم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه شهرکرد ، بن ، سامان وفرخشهر ، حوزه انتخابیه بروجن ، حوزه انتخابیه لردگان ، خانمیرزا وفلارد وحوزه انتخابیه شهرستانهای اردل ، فارسان ، کوهرنگ وکیار معرفی شدند

نتایج انتخابات دراستان چهارمحال وبختیاری اعلام شد

آیت‌الله عبدالله کیوانی هفشجانی از چهارمحال و بختیاری به مجلس خبرگان راه یافت

رییس ستاد انتخابات و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: عبدالله کیوانی هفشجانی به عنوان منتخب مردم استان به ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری راه یافت.

افزود: با پایان شمارش آرا صندوق‌های انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، عبدالله کیوانی هفشجانی با کسب آرا ۲۱۷ هزار و ۶۹۷ رای منتخب چهارمحال و بختیاری در این مجلس شد.

وی با قدردانی از حضور و مشارکت مردم در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: از مردم عزیز استان که مثل همیشه حماسه خلق کردند، سپاسگزارم.

نتایج انتخابات دراستان چهارمحال وبختیاری اعلام شد

غلامرضا میرزایی منتخب مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی شد

رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: غلامرضا میرزایی با کسب تعداد آرا ۱۰ هزار و ۶۱۵ رای از مجموع ۴۰ هزار و ۶۶۷ رای صحیح، منتخب مردم حوزه انتخابیه شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی شد.

محسن حسین‌میرزایی افزود: همزمان با سراسر کشور انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفند در استان برگزار شد که با برنامه‌ریزی در طول یک سال اخیر این استان جزو استان‌های برتر کشور در خصوص امنیت، رقابت، مشارکت و سلامت اعلام شد که لازم است از مردم استان قدردانی شود.

احمد راستینه منتخب مردم درحوزه انتخابیه شهرستان های شهرکرد ، سامان ، بن وفرخشهر شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: همچنین در حوزه انتخابیه شهرستان‌های شهرکرد، سامان، بن و فرخشهر نیز احمد راستینه هفشجانی با ۳۳ هزار و ۷۲۰ رای از مجموع ۱۰۱ هزار و ۳۳۷ آرای صحیح منتخب این حوزه انتخابیه شد.

انتخاب سید روح الله موسوی در حوزه انتخابیه شهرستان های لردگان ،خانمیرزا وفلارد

حسین‌میرزایی ادامه داد: در حوزه انتخابیه شهرستان‌های لردگان، خانمیرزا و فلارد نیز سید روح الله موسوی بیدلی با ۵۶ هزار و ۸۵۰ رای از مجموع ۱۳۳ هزار و ۸۸۳ آرای صحیح منتخب این حوزه شد.

حمید رضا عزیزی فارسانی حائز اکثریت اراء در حوزه انتخابیه ،فارسان ، کوهرنگ وکیار وکوهرنگ شد

رییس ستاد انتخابات و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حمیدرضا عزیزی فارسانی با تعداد آرا ۲۴ هزار و ۴۳۱ رای از مجموع ۹۴ هزار و ۱۱۲ آرای صحیح منتخب مردم حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار و کوهرنگ در دوازدهمین دوره مجلس اسلامی شد.

گفتنی است ، چهارمحال و بختیاری با ۱۲ شهرستان و بیش از یک میلیون نفر جمعیت، چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی و یک نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1879803

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =