تغییر ۴۵ درصدی ترکیب مجلس خبرگان/۴۷ نماینده ماندنی شدند/جدیدالورودها چه کسانی هستند؟ +جدول

در میان ۸۸ منتخب مجلس ششم خبرگان رهبری، نام ۴۷ نماینده فعلی که دوباره کاندیدا شده بودند دیده می شود، آماری که حکایت از تغییر ۴۵ درصدی ترکیب مجلس خبرگان دارد.

تارا مهدویان: در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری که ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲، همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد، ۱۴۴ نامزد تایید صلاحیت شده خبرگان رهبری برای تصاحب ۸۸ کرسی مجلس خبرگان رهبری وارد رقابت شدند. رقابتی که در نتیجه آن برخی نمایندگان فعلی ابقا شدند اما برخی نیز بودند که رأی اعتماد مردم را نگرفتند تا منتخبانی دیگر روانه مجلس خبرگان ششم بودند.

از کاندیداتوری ۶۵ نماینده تا حذف بزرگان

۵۱۰ نفر در انتخابات مجلس خبرگان ششم کاندیدا شده بودند که در میان آنها نام ۶۵ نفر از نمایندگان فعلی مجلس خبرگان نیز دیده می شد. از بین تعداد ۵۱۰ کاندیدا، ۳۶۶ نفر توسط شورای نگهبان رد صلاحیت و ۱۴۴ داوطلب باقی مانده دیگر در ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ به رقابت پرداختند تا تکلیف ۸۸ صندلی مجلس خبرگان ششم روشن شود.

نکته قابل ذکر آن است که از میان ۶۵ نماینده فعلی داوطلب شده، حسن روحانی و سیدمحمود علوی، دو کاندیدای شاخص تهران رد صلاحیت شدند، آیت الله امامی کاشانی دیگر نماینده تهران در مجلس خبرگان نیز انصراف داده بود. در این میان خبری متقن درباره انصراف یا ردصلاحیت ۴ کاندیدای دیگر یعنی احمد پروائی ریک از استان گیلان؛ عبدالنبی نمازی از اصفهان؛ عبدالکریم فرحانی از خوزستان و محمدحاجی ابوالقاسم دولابی از استان زنجان در دست نبود.

۴۷ نماینده در مجلس خبرگان ابقا شدند

از ۵۸ نماینده فعلی مجلس خبرگان رهبری که مُهر تایید صلاحیت شورای نگهبان بر پرونده کاندیداتوری شان در انتخابات مجلس ششم خورده بود، ۴۷ نماینده در مجلس ماندگار شدند و رأی لازم را از مردم گرفتند.

در استان آذربایجان شرقی آقایان محمدتقی پورمحمدی و علی ملکوتی؛ در آذربایجان غربی آقایان سیدعلی اکبر قریشی و عسکر دیرباز؛ در اردبیل سیدحسن عاملی کلخوران، در اصفهان آقایان سیدابوالحسن مهدوی، سیدیوسف طباطبائی نژاد و مرتضی مقتدایی، در بوشهر سیدهاشم حسینی بوشهری؛ در استان تهران ۸ نماینده فعلی مجلس خبرگان به نام های آقایان محسن قمی، علیرضا اعرافی، حسینعلی سعدی، محمدعلی موحدی کرمانی، علی مؤمن پور، قربانعلی دری نجف آبادی، غلامرضا مصباحی مقدم و احمد دانش زاده مؤمن؛ در خراسان جنوبی ابراهیم رئیسی در جایگاه نمایندگی ابقا شده اند.

همچنین در استان خراسان رضوی آقایان سیداحمد حسینی خراسانی، سیداحمد علم الهدی و حسن عالمی، در خراسان شمالی غلامرضا فیاضی؛ در استان خوزستان آقایان عباس کعبی نسب، محسن حیدری آل کثیری، سیدعلی شفیعی و سیدمحمدعلی موسوی جزائری( که این دوره از حوزه انتخابیه تهران کاندیدا شده بود)؛ در سیستان و بلوچستان علی احمد سلامی؛ در استان فارس آقایان لطف الله دژکام، احمد بهشتی و علی اکبر کلانتری؛ در قزوین علی اسلامی؛ در قم سیدمحمد سعیدی گلپایگانی؛ در کردستان فائق رستمی؛ همچنین در استان کرمان آقایان احمد خاتمی و امان الله علیمرادی؛ در کرمانشاه امان نریمانی و محمود محمدی عراقی که دوره ششم از تهران کاندیدا شده بود؛ در کهکیلویه و بویراحمد سیدشرف الدین ملک حسینی؛ در استان گلستان آقایان رضا رمضانی و سیدعلی حسینی اشکوری؛ در لرستان آقایان هاشم نیازی و احمد مبلغی؛ در مازندران علی معلمی، سیدرحیم توکل و سیدصادق پیش نمازی؛ در استان مرکزی محسن محمد اراکی؛ در همدان سیدمصطفی موسوی فراز و در استان یزد نیز ابوالقاسم وافی یزدی بوده اند.

نمایندگان این استان ها تغییر کردند

از نکات جالب توجه انتخابات دوره ششم مجلس خبرگان رهبری، جابجایی صددرصدی نمایندگان برخی استان ها در خبرگان بوده است. بررسی نتایج صندوق های رأی نشان می دهد که مردم در ۶ استان البرز، زنجان، سمنان، گلستان، چهارمحال بختیاری و هرمزگان، نمایندگان دیگری را به عنوان منتخب خود روانه مجلس خبرگان ششم کرده اند.

نمایندگان منتخب این استان ها حسین ردائی و محمدرضا فلاح تفتی در البرز؛ جواد جعفری در زنجان؛ سیدمحمدمهدی میرباقری در سمنان؛ آقایان کمال آخوند غراوی و سیدمحسن طاهری در گلستان؛ عبدالله کیوانی هفشجانی در چهارمحال بختیاری و محسن ابراهیمی در استان هرمزگان هستند.

نمایندگان جدیدالورود مجلس ششم خبرگان

علاوه بر ۴۷ نماینده مجلس پنجم خبرگان رهبری که بر کرسی های خود در مجلس ششم خبرگان ابقا شده اند، دوره ششم میزبان تعدادی از نمایندگان جدید از ۲۴ استان کشور خواهد بود.

از جمله آقایان سیمحمدعلی آل هاشم، جواد حاجی زاده کلجاهی و سیدباقر بنابی از استان آذربایجان شرقی؛ محمدحسین بیاتی از آذربایجان غربی؛ یدالله صفری از اردبیل؛ سیدسعید حسینی و مصطفی حسناتی نجف آبادی از اصفهان؛ حسین ردائی و محمدرضا فلاح تفتی از البرز؛ وعد مرادبیگی از ایلام؛ آقایان محمود رجبی، غلامعلی صفائی، محمدعلی موسوی جزائری، غلامعلی نعیم آبادی، محمود محمدی عراقی، عبدالجواد ابراهیمی فر، سعید صلح میرزایی و محمدرضا ناصری از استان تهران؛ عبدالله کیوانی هفشجانی از چهارمحال بختیاری ؛ سیدمحمدرضا مدرسی مصلی، غلامرضا مغیسه از خراسان رضوی؛ آقایان امیررضا هدایی، ابوالحسن حسنزاده و حسین رفیعی از استان خوزستان؛ جواد جعفری از زنجان؛ سیدمحمدمهدی باقری از سمنان؛ عبدالرحمن رائفی از سیستان و بلوچستان؛ سیدمحمدعلی مدرسی طباطبائی و سیدعلیرضا دانا از استان فارس؛ حسین مظفری از قزوین؛ اقبال بهمنی از کردستان؛ احمد شیخ بهائی از کرمان؛ مصطفی علما از کرمانشاه؛ کمال آخوند غراوی و سیدمحسن طاهری از گلستان؛ آقایان رسول فلاحتی و احمدعلی یوسفی از گیلان؛ محمدباقر محمدی از مازندران؛ علی عباسی از استان مرکزی؛ محسن ابراهیمی از هرمزگان و حبیب الله شعبانی موثقی از همدان، مهمانان جدید ساختمان مجلس خبرگان رهبری هستند.

این ۲ کاندیدای خبرگان تغییر حوزه دادند

همچنین باید از ۲ داوطلب ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری نام برد که حوزه انتخابیه خود را تغییر داده و از حوزه ای دیگر در مجلس خبرگان ششم حضور دارد.. محمدعلی موسوی جزائری نماینده استان خوزستان در مجلس پنجم خبرگان است که در این دوره از انتخابات از حوزه تهران ثبت نام کرده بود. محمود محمدی عراقی نیز نماینده استان کرمانشاه در مجلس پنجم است که کاندیدای ششمین دوره از انتخابات خبرگان از حوزه انتخابیه تهران شد.

باید خاطرنشان کرد که هر دو نماینده ذکر شده، موفق به راهیابی به مجلس ششم خبرگان از حوزه انتخابیه تهران شده اند.

حذف شدگان قطعی خبرگان از میان ۱۴۴ کاندیدا

در میان کاندیداهای حذف شده، چهره های شاخصی به چشم می خورد که از راهیابی به خبرگان بازماندند؛ از جمله آنها مصطفی پورمحمدی، حمید حوالی شهریاری، علی رازینی و هادی صادقی از استان تهران و سیدمحمدرضا مدرسی مصلی از خراسان رضوی را می توان نام برد.

علاوه بر آنها، کاندیداهای دیگری نیز بودند که اقبالی در در این دوره از انتخابات خبرگان نداشته اند. اسامی داوطلبان حذف شده به تفکیک استان ها به شرح زیر است؛

سیدمحمد واعظ موسوی از آذربایجان غربی؛ سیدحسن عابدیان از اردبیل؛ آقایان حمید الهی دوست، عبدالامیر خطاط، مرتضی خوشنویس زاده اصفهانی، محمد عمومی و سید محمدعلی فقیهی از اصفهان؛ عباس شاه رفعتی از ایلام؛ عبدالرسول کجانی از بوشهر؛ آقایان مهدی برزگر، احمد خوانساری، علی رحمانی فرد، علی قریب دوست و سیدصادق محمدی از تهران؛ منصور مظاهری کرونی از چهارمحال بختیاری؛ سیدحسن روحبخش از خراسان جنوبی؛ سید علیرضا صدرحسینی از خراسان رضوی؛ علی اسلامی فر از خراسان شمالی؛ سیدمحمدعلی بلادیان بهبهان پور و عبدالمجید مقامی از خوزستان؛ اسماعیل نوری از همدان؛ محسن فقیهی سرشکی از سمنان؛ احمد احمدی تبار از سیستان و بلوچستان؛ علیرضا پیروزمند از فارس؛ محمد احمدوند و سیدمحمد نجفی یزدی از استان قم؛ سیدمحمدکاظم موسوی نسب از کردستان؛ سیدمحمدباقر خرازی و احمد کوثری از کرمان؛ مهدی خطیبی از کرمانشاه؛ محمدهادی رحیمی صادق از کهکیلویه و بویر احمد؛ علی کاظمی و محمد حسن کلی شیردار از گیلان؛ مهدی سلیمانی تبار از لرستان؛ کاظم سپاسی آشتیانی از مرکزی؛ محمد ابراهیمی و سیدناصر محمدی هنزائی از هرمزگان و آقایان سیدمحمودرضا محصل همدانی و سیدمحمد حسینی نصب از یزد.

حذف آملی لاریجانی

از سوی دیگر، در میان کاندیداهای حذف شده این دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری، ۱۰ نماینده فعلی خبرگان نیز دیده می شود.

بمب خبری با حذف آملی لاریجانی منفجر شد. او که از حوزه انتخابیه مازندران داوطلب شده بود، از راهیابی به دور ششم خبرگان جا ماند. محسن اسماعیلی، تنها نماینده غیرمعمم مجلس پنجم خبرگان که در این دوره نیز بار دیگر از حوزه انتخابیه تهران کاندیدا شده بود، نتوانست آراء کافی برای ورود به خبرگان را کسب کند.

علاوه بر آنها جواد مجتهد شبستری از آذربایجان غربی؛ عبدالمحمود عبداللهی از اصفهان؛ محسن کازرون از البرز؛ علیرضا اسلامیان از چهارمحال بختیاری؛ مجید تلخابی از قزوین؛ محمد بهرامی خوشکار از کرمان؛ سیدعبدالهادی حسینی شاهرودی از گلستان و غیاث الدین طه حسین از استان همدان نمایندگان فعلی دیگری بودند که با مجلس ششم خبرگان رهبری خداحافظی کرده اند.

*در جدول زیر اسامی کاندیداهای فعلی مجلس خبرگان و منتخبان مجلس خبرگان ششم آمده است؛

ردیف

استان

نمایندگان مجلس خبرگان پنجم

کاندیدا های انتخابات مجلس خبرگان

ششم

منتخبان مجلس خبرگان ششم

۱

آذربایجان شرقی

۱.محمد تقی پورمحمدی

۲.هاشم هاشم زاده هریسی

۳.علی ملکوتی

۴.محسن مجتهد شبستری

۵.محمد فیضی

۱. محمد تقی پورمحمدی

۲. سید محمد علی آل هاشم

۳.جواد حاجی زاده کلجاهی

۴. سیدباقر سیدی بنابی

۵.علی ملکوتی

۶.سید محمد واعظ موسوی

۱. محمد تقی پورمحمدی

۲. سید محمد علی آل هاشم

۳. علی ملکوتی

۴. جواد حاجی زاده کلجاهی

۵. سیدباقر سیدی بنابی

۲

آذربایجان غربی

۱.عسکر دیرباز

۲.سید علی اکبر قریشی

۳.جواد مجتهد شبستری

۱.عسکر دیرباز

۲.محمد حسین بیاتی

۳.میرعلی اکبر قریشی

۴.جواد مجتهد شبستری

۱. میرعلی اکبر قریشی

۲. عسکر دیرباز

۳. محمد حسین بیاتی

۳

اردبیل

۱.سیدحسن عاملی

۲.میرفخرالدین موسوی ننه کران

۱.یدالله صفری

۲.سید حسن عابدیان

۳.سید حسن عاملی کلخوران

۱. سید حسن عاملی کلخوران

۲. یدالله صفری

۴

اصفهان

۱.سید یوسف طباطبایی نژاد

۲.عبدالمحمود عبداللهی

۳.مرتضی مقتدایی

۴.سید ابولحسین مهدوی

۵.عبدالنبی نمازی

۱.سید یوسف طباطبایی نژاد

۲.عبدالمحمود عبدالهی

۳.مرتضی مقتدایی

۴.سید ابولحسن مهدوی

۵.حمید الهی دوست

۶.مصطفی حسناتی نجف آبادی

۷.سید سعید حسینی

۸.عبدالامیر خطاط

۹.مرتضی خوشنویس زاده اصفهانی

۱۰.محمد عمومی

۱۱.سید محمد علی فقیهی

۱. سید ابوالحسن مهدوی

۲. سید سعید حسینی

۳. سید یوسف طباطبایی‌نژاد

۴. مرتضی مقتدایی

۵.مصطفی حسناتی نجف‌آبادی

۵

البرز

۱.سید محمد مهدی میرباقری

۲.محسن کازرون

۱.حسین ردائی

۲.محسن کازرون

۳. محمد رضا فلاخ تفتی

۱. حسین ردایی‌
۲. محمد رضا فلاح تفتی‌

۶

ایلام

۱.سید محسن سعیدی گلپایگانی

۱.سید محسن سعیدی گلپایگانی

۲.عباس شاه رفعتی

۳.وعد مرادبیگی

وعد مرادبیگی

۷

بوشهر

۱.سید هاشم حسینی بوشهری

۱.سید هاشم حسینی بوشهری

۲.عبدالرسول قاسم کجانی

سید هاشم حسینی بوشهری

۸

تهران

۱.علیرضا اعرافی

۲.محمد امامی کاشانی

۳.احمد جنتی

۴.احمد دانش زاده مومن

۵.قربانعلی دری نجف آبادی

۶.حسینعلی سعدی

۷.حسن روحانی

۸.سید محمود علوی

۹.محمد حسن فاضل گلپایگانی

۱۰.محسن قمی

۱۱.علی مومن پور

۱۲.محمد مهدی ری شهری

۱۳.غلامرضا مصباحی مقدم

۱۴.محمد علی موحدی کرمانی

۱۵.محسن اسماعیلی

۱۶.عباسعلی اختری

۱.علیرضا اعرافی

۲.عبدالجواد ابراهیمی فر

۳.مهدی برزگر

۴. احمد دانش زاده مومن

۵. قربانعلی دری نجف آبادی

۶. حسینعلی سعدی

۷.مصطفی پورمحمدی

۸.حمید حوالی شهریاری

۹.احمد خوانساری

۱۰. محسن قمی

۱۱. علی مومن پور

۱۲.علی رازینی

۱۳. غلامرضا مصباحی مقدم

۱۴. محمد علی موحدی کرمانی

۱۵.محسن اسماعیلی

۱۶.محمود رجبی

۱۷.علی رحمانی فرد

۱۸.هادی صادقی

۱۹.غلامعلی صفائی

۲۰.سعید صلح میرزایی

۲۱.علی قریب دوست

۲۲.سیدصادق محمدی

۲۳.محمود محمدی عراقی

۲۴.سید محمد علی موسوی جزائری

۲۵.محمد رضا ناصری کوچه بیوک

۲۶.غلامعلی نعیم آبادی

۱- محسن قمی

۲-علیرضا اعرافی

۳-حسینعلی سعدی

۴-محمدعلی موحدی کرمانی

۵- محمود رجبی

۶- علی مومن‌پور

۷- غلامعلی صفایی

۸- محمدعلی موسوی جزایری

۹- قربانعلی دری نجف‌آبادی

۱۰- غلامعلی نعیم‌آبادی

۱۱- محمود محمدی عراقی

۱۲- غلامرضا مصباحی‌مقدم

۱۳- عبدالجواد ابراهیمی‌فر

۱۴- احمد دانش‌زاده مومن

۱۵- سعید صلح میرزایی

۱۶- محمدرضا ناصری

۹

چهارمحال بختیاری

علیرضا اسلامیان

۱.علیرضا اسلامیان

۲.عبدالله کیوانی هفشجانی

۳.منصور مظاهری کرونی

عبدالله کیوانی هفشجانی

۱۰

خراسان جنوبی

۱.سید ابراهیم رئیسی

۱.سید حسن روحبخش

۲.سید ابراهیم رئیس الساداتی

سید ابراهیم رئیس الساداتی

۱۱

خراسان رضوی

۱.سید احمد حسینی خراسانی

۲.حسن عالمی

۳.محمد هادی عبد خدایی

۴.سید احمد علم الهدی

۱. سید احمد حسینی خراسانی

۲.سید مجتبی حسینی

۳.سیدعلیرضا صدر حسینی

۴. سید احمد علم الهدی

۵.حسن عالمی

۶.علی محمدی

۷.سید محمدرضا مدرسی مصلی

۸.غلامرضا مغیسه

۱. سیداحمد حسینی خراسانی

۲. سیدمحمدرضا مدرسی مصلی

۳. سید احمد علم الهدی

۴. حسن عالمی

5.غلامرضا مغیسه

۱۲

خراسان شمالی

غلامرضا فیاضی

۱. غلامرضا فیاضی

۲. علی اسلامی فر

غلامرضا فیاضی

۱۳

خوزستان

۱.محمد حسین احمدی شاهرودی

۲.محسن حیدری آل کثیری

۳.سید علی شفیعی

۴.عباس کعبی نسب

۵.عبدالکریم فرحانی

۶.سید محمد علی موسوی جزائری

۱.سید محمد علی بلادیان بهبهان پور

۲. محسن حیدری آل کثیری

۳. سید علی شفیعی

۴. عباس کعبی نسب

۵.سید ابوالحسن حسن زاده

۶.حسین رفیعی

۷.عبدالمجید مقامی

۸.امیررضا هدائی

۱.عباس کعبی نسب

۲. محسن حیدری آل کثیری

۳.سیدعلی شفیعی

۴.امیررضا هدایی

۵.ابوالحسن حسن‌زاده

۶.حسین رفیعی

۱۴

زنجان

۱.محمد حاجی ابوالقاسم دولابی

۱.جواد جعفری

۲.اسماعیل نوری

جواد جعفری

۱۵

سمنان

۱.سید محمد شاهچراغ

۱.محسن فقیهی سرشکی

۲.سید محمد مهدی میرباقری

سید محمد مهدی میرباقری

۱۶

سیستان و بلوچستان

۱.علی احمد سلامی

۲.عباسعلی سلیمانی

۱. علی احمد سلامی

۲.احمد احمدی تبار

۳.عبدالرحمن عارفی

۱- علی احمد سلامی

۲- عبدالرحمن رائفی

۱۷

فارس

۱.احمد بهشتی

۲.لطف الله دژکام

۳.سید علی اصغر دستغیب

۴.سید محمد فقیه

۵.علی اکبر کلانتری

۱. احمد بهشتی
۲. لطف الله دژکام

۳. علی اکبر کلانتری

۴.علیرضا پیروزمند

۵.سیدعلیرضا دانا

۶.سید محمد علی مدرسی طباطبائی

۱.لطف الله دژکام

۲. احمد بهشتی

۳. علی اکبر کلانتری

۴. سید محمد علی مدرسی طباطبائی

۵. سیدعلیرضا دانا

۱۸

قزوین

۱.مجید تلخابی

۲.علی اسلامی

۱. مجید تلخابی

۲. علی اسلامی

۳.حسین مظفری

۱.علی اسلامی
۲. حسین مظفری

۱۹

قم

سید محمد سعیدی گلپایگانی

۱. سید محمد سعیدی گلپایگانی

۲.محمد احمدوند

۳.سید محمد نجفی یزدی

سید محمد سعیدی گلپایگانی

۲۰

کردستان

۱.سید محمد حسینی شاهرودی

۲.فائق رستمی

۱.محمود ابن الخیاط

۲. فائق رستمی

۳.اقبال بهمنی

۴.سید محمد کاظم موسوی نسب

۱-فائق رستمی

۲- اقبال بهمنی

۲۱

کرمان

۱.محمد بهرامی خوشکار

۲.سید احمد خاتمی

۳.امان الله علیمرادی

۱. محمد بهرامی خوشکار

۲. سید احمد خاتمی

۳. امان الله علیمرادی

۴.سید محمد باقر خرازی

۵.احمد شیخ بهائی

۶.احمد کوثری

۱- احمد خاتمی

۲-احمد شیخ بهائی

۳- امان الله علیمرادی

۲۲

کرمانشاه

۱.امان نریمانی

۲.محمود محمدی عراقی

۱. امان نریمانی

۲.مهدی خطیبی

۳.مصطفی علما

۱. مصطفی علما
۲. امان نریمانی

۲۳

کهگیلویه و بویراحمد

سید شرف الدین ملک حسینی

۱. سید شرف الدین ملک حسینی

۲.محمد هادی رحیمی صادق

سید شرف الدین ملک حسینی

۲۴

گلستان

۱.سید عبدالهادی حسینی شاهرودی

۲.سید کاظم نورمفیدی

۱.سید عبدالهادی حسینی( مرتضوی) شاهرودی

۲.سید محسن طاهری

۳.کمال غراوی

۱. کمال آخوند غراوی
۲. سیدمحسن طاهری

۲۵

گیلان

۱.احمد پروائی ریک

۲.سید علی حسینی اشکوری

۳. رضا رمضانی

۴.زین العابدین قربانی

۱. رسول فلاحتی

۲. سید علی حسینی اشکوری

۳. رضا رمضانی

۴.علی کاظمی

۵.محمد حسن کلی شیردار

۶.احمدعلی یوسفی

۱.رضا رمضانی

۲. سید علی حسینی اشکوری

۳. رسول فلاحتی

۴. احمدعلی یوسفی

۲۶

لرستان

۱.احمد مبلغی

۲.هاشم نیازی

۱. احمد مبلغی

۲. هاشم نیازی

۳.مهدی سلیمانی تبار

۱. هاشم نیازی

۲. احمد مبلغی

۲۷

مازندران

۱.سید صادق پیش نمازی

۲.صادق آملی لاریجانی

۳.علی معلمی

۴.سید رحیم توکل

۱. سید صادق پیش نمازی

۲. سید رحیم توکل

۳. علی معلمی

۴.صادق آملی لاریجانی

۵.محمد باقر محمدی

۱.محمد باقر محمدی

۲. علی معلمی

۳.سید رحیم توکل

۴.سید صادق پیش نمازی

۲۸

مرکزی

۱.محسن محمدی اراکی

۲.احمد محسنی گرگانی

۱.کاظم سپاسی آشتیانی

۲.علی عباسی

۳.محسن محمدی اراکی

۱.حسن محمدی اراکی

۲. علی عباسی

۲۹

هرمزگان

۱.سید روح الله صدر الساداتی

۱.محسن ابراهیمی

۲.محمد ابراهیمی

۳.سیدناصر محمدی هنزائی

محسن ابراهیمی

۳۰

همدان

۱.سید مصطفی موسوی فراز

۲.غیاث الدین طه حسین

۱. سید مصطفی موسوی فراز

۲. غیاث الدین طه حسین

۳.حبیب الله شعبانی موثقی

۱.حبیب الله شعبانی موثقی

۲.سید مصطفی موسوی فراز

۳۱

یزد

ابوالقاسم وافی یزدی

۱. ابوالقاسم وافی یزدی

۲.سید محمود رضا محصل همدانی

۳.سید محمد حسینی نسب

ابوالقاسم وافی یزدی

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1879940

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =