جریمه میلیاردی قاچاقچی سوخت در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: یک قاچاقچی سوخت در شهرستان کبودرآهنگ به یک میلیارد و ۲۸۱ میلیون ریال جزای نقدی و همچنین فک تانکر و ضبط آن محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان، مرضیه یونسی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: شعبه اول بدوی ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز کبودرآهنگ پرونده قاچاق یک هزار و ۸۵۰ لیتر گازوئیل به ارزش ۴۲۷ میلیون ریال را بررسی کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: شعبه پس از رسیدگی و با توجه به ارائه نکردن مدارک قانونی، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط سوخت کشف شده متهم را به پرداخت ۸۵۴ میلیون ریال جزای نقدی معادل ۲ برابر ارزش سوخت محکوم کرد.

یونسی اضافه کرد: همچنین شعبه متهم را به دلیل بیشتر بودن ارزش وسیله نقلیه از سوخت قاچاق به پرداخت ۴۲۷ میلیون ریال معادل ارزش سوخت و در مجموع به پرداخت جزای نقدی محکوم و واحد اجرای احکام با دریافت پرونده، به وصول جریمه اقدام کرد.

وی خاطرنشان کرد: با گزارش ماموران یگان امداد پیرامون کشف محموله قاچاق جاساز از یک کامیونت ، پرونده این تخلف برای بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال شده بود.

وی تعداد پرونده های وارده به این اداره کل در ۱۰ ماه سال جاری تاکنون را ۱۲ هزار و ۲۱۳ فقره عنوان کرد و گفت: واحدهای متخلف در این مدت ۲۳ هزار میلیارد ریال جریمه شدند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1879989

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =