پاسخ عجیب نیما نکیسا به دلخوری ذوبی‌ها؛ این بچه‌ها برای ایران وزنه زدند!

نیما نکیسا اخیرا در خصوص دلخوری‌های اعضای تیم وزنه‌برداری ذوب‌آهن صحبت کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اعضای تیم وزنه‌برداری ذوب‌آهن که اخیرا موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر شده‌اند، هنوز مطالبات مالی‌شان از این باشگاه را دریافت نکرده‌اند. این موضوع باعث شده آن‌ها در مصاحبه‌هایی اعتراض‌شان را نشان بدهند و خواستار رسیدگی مدیران باشگاه ذوب‌آهن به مطالبات‌شان شده‌اند.

صحبت‌های اعضای تیم ذوب‌آهن با واکنش عجیب نیما نکیسا مواجه شده و او که نتوانسته مطالبات آن‌ها را پرداخت کند، از اعتراضاتی که انجام شده هم ناراحت است. نکته عجیب در صحبت‌های نیما نکیسا این بود که او مدعی شده بعضی از اعضای تیم با رسانه‌های معاند گفتگو کرده‌اند که البته این ادعا دور از واقعیت است. تمامی این گفتگوها با رسانه‌های داخلی انجام شده و بعضی رسانه‌های معاند هم آن‌ها را از رسانه‌های داخلی نقل کرده‌اند.

البته چنین واکنشی از نیما نکیسا که خودش ورزشکار حرفه‌ای بوده کمی عجیب و دور از انتظار است. اعضای تیم وزنه‌برداری ذوب‌آهن پس از تلاش بسیار موفق به کسب عنوان قهرمانی شده‌اند و حالا خواستار دریافت حق و حقوق خود طبق قرارداد هستند و باشگاه ذوب‌آهن در شرایطی که دستمزدشان را نداده، از آن‌ها طلبکار هم شده است. اگر باشگاه ذوب‌آهن در حال حاضر نمی‌تواند دستمزدها را پرداخت کند، بهتر است نکیسا با ادبیاتی متفاوت به این موضوع واکنش نشان دهد تا آن‌ها هم بدانند اگر قرار نیست طلب‌شان پرداخت شود، از روش‌های قانونی پیگیر حق‌شان شوند.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1880089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =