آخرین رده‌بندی وزنه‌برداری برای کسب سهمیه المپیک

آخرین رده‌بندی فدراسیون جهانی وزنه‌برداری برای کسب سهمیه المپیک اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری؛ فدراسیون جهانی آخرین رده‌بندی وزنه‌برداران برای کسب سهمیه المپیک را اعلام کرد.

بر این اساس میرمصطفی جوادی با ثبت مجموع 384 کیلو در مسابقات جهانی ریاض، در رتبه پنجم دسته 89 کیلوگرم در آخرین رده بندی کسب سهمیه المپیک قرار دارد.

در صدر این گروه، دایان لی از چین ایستاده است که در مجموع 12 کیلوگرم بالاتر از جوادی رکورد خود را ثبت کرده است.

نفر دوم کارلوس می ناصر از بلغارستان با رکورد 395، ییسون لوپز لوپز از کلمبیا با 390 کیلوگرم سوم و کیدومار جیووانی والنیلا سانچز از ونزوئلا با 385 کیلوگرم نفر چهارم دسته 89 کیلو است.

در دسته 102 کیلوگرم رضا دهدار با رکورد 390 کیلوگرم ثبت شده در مسابقات جهانی کلمبیا، در رده نهم قرار دارد. صدر این گروه در اختیار هوان هوا لیو از چین با 404 کیلوگرم است. فارس الباخ از قطر و اکبر ژورایف از ازبکستان هر دو با رکورد مجموع 400 کیلوگرم، نفرات دوم و سوم گروهی هستند که دهدار با آنها رقابت دارد.

در دسته +102 کیلوگرم علی داودی با رکورد 452 کیلوگرمی که در ریاض ثبت کرد، اکنون چهارم است. لاشا تالاخادزه از گرجستان با اختلاف در صدر ایستاده و رکورد 474 کیلوگرم را در اختیار دارد.

گور میناسیان از بحرین با رکورد 464 کیلوگرم و وارازدات لالایان از ارمنستان با 462 کیلوگرم شانس کسب مدال های نقره و برنز را برای خود محفوظ دارند.

در بخش بانوان، ریحانه کریمی در دسته 71 کیلوگرم در رده 34 قرار دارد. رکورد ریحانه 211 کیلوگرم است که در مسابقات تاشکند ثبت شده است.

الهام حسینی دیگر نماینده بانوان ایران در رده بندی المپیک است که هم اکنون با رکورد مجموع 237 کیلوگرم در رده نوزدهم ایستاده است.

حسینی برای قرارگرفتن در جمع ده نفر برتر رده بندی و کسب سهمیه المپیک نیاز به کسب حدنصاب حداقل 252 کیلوگرم دارد.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1880419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =