واحد مرکزی خبر نوشت:

دبیرکل حزب الله لبنان با هشدار درباره هرگونه توطئه علیه سلاح مقاومت تاکید کرد، کسانی که می گویند نیازی به مقاومت نیست، اسرائیل را دشمن نمی دانند.
 سید حسن نصرالله در شب عاشورای حسینی در جنوب بیروت در جمع عزاداران گفت: علیه سلاح مقاومت توطئه نکنید و از آن دست بردارید، زیرا ما با خون خود از آن حمایت می کنیم؛ در جنگ ژوئیه می گفتیم که به حمایت کسی نیازی نداریم، بلکه می گفتیم بگذارید مقاومت از میهن و سرزمین لبنان حمایت کند.

سید حسن نصرالله افزود: برخی می گویند که نیازی به دفاع مقاومت از میهن ندارند، زیرا آنها اسرائیل را دشمن و خطر نمی دانند؛ اما کسانی که اسرائیل را خطر و دشمن می دانند باید از سلاح مقاومت حمایت کنند.

وی با اشاره به پاسداری مقاومت در طول 28 سال گذشته از لبنان، تاکید کرد، به دلیل این که مقاومت از فرهنگ کربلا سرچشمه گرفته است، هیچگونه توطئه و دشمنی نمی تواند از عزم مجاهدان آن بکاهد.

سید حسن نصرالله اظهار داشت: ما منتظر ستایش کسی نیستیم؛ ما بدنبال قدرت هم نیستیم و پایبندی ما به سلاح و مقاومت انجام وظایفی است که خداوند ما را به آن امر کرده، تا برای حفظ سرزمین و ناموسمان بجنگیم، و نگذاریم مقدساتمان از سوی اشغالگران غارت و پایمال شود.

دبیر کل حزب‌الله لبنان  تصریح کرد ، مرگ برای جوانان مقاومت مانند مرگ برای قاسم بن حسن (ع)، شیرین تر از عسل است،  آرزوی هر یک از ما در حزب الله این است که به شهیدان شیخ عباس، شیخ راغب و حاج عماد مغنیه محلق شویم و هیچ چشم داشتی به دنیای بی ارزش نداریم و اسرائیل را دشمن، تهدید و خطر می دانیم.26149
 

کد خبر 188054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • دوستدار سید حسن IR ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۶
    0 0
    درود بر دلاور مرد تنهای عرب