ابراهیم رئیسی جلسه امروز هیات دولت را زودتر ترک کرد/ علت چه بود؟

سخنگوی دولت گفت: رئیسی جلسه امروز هیات دولت را زودتر ترک کرد تا برای سرکشی میدانی از سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان عازم این استان شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،‌ علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در پایان جلسه امروز هیات دولت گفت: جلسه امروز هیئت وزیران به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد و در ابتدا اعضای هیات دولت گزارش‌هایی در خصوص اهم مباحث و موضوعات مهم هفته گذشته ارایه دادند ‌ که اولویت با حادثه سیل سیستان و بلوچستان بود.

آنگونه که ایلنا روایت کرده، وی افزود: در خصوص وضعیت امدادرسانی به هم میهنان عزیزمان در سیستان و بلوچستان که شامل اهم گزارش‌های این هفته بود، وزیر کشور گزارشی ارائه کرد که به دلیل حضور میدانی او در منطقه بود. همچنین وزیر راه و شهرسازی در خصوص فعال شدن راه‌ها و احیای دوباره مسیرهای مواصلاتی گزارش داد و البته بقیه اعضای دولت هم بر اساس مسئولیت‌هایشان گزارش‌هایی را در خصوص نحوه امدادرسانی و کمک در سیل سیستان و بلوچستان ارائه کردند.

سخنگوی دولت در ادامه اظهار کرد: آقای رئیس جمهور در خصوص امدادرسانی و کمک و تلاش در جهت پیشگیری در موارد مشابه دستورهای لازم را ارائه کردند. ضمن آنکه آقای رئیسی جلسه امروز هیات دولت را زودتر ترک کرد تا برای سرکشی میدانی از سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان عازم این استان شود.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1881160

برچسب‌ها