استقلال با گل‌های بازیکن حاشیه‌سازش برنده داربی پایتخت شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ بازی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با اشتباهات علیرضا حقیقی دروازه‌بان پرسپولیس و گل‌های مجتبی جباری بازیکن حاشیه‌ساز استقلال و اسماعیل شریفات به سود تیم مظلومی تمام شد.
استقلال و پرسپولیس 90 دقیقه تلاش کردند اما هیج کدام از آن ها نتوانست دروازه حریف را باز کند. مسابقه این دو تیم در پایان 90 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود. در همان ابتدای وقت‌های اضافه، مجتبی جباری روی اشتباه دروازه‌بان پرسپولیس گل اول تیمش را زد. هنوز چند دقیقه از این گل نگذشته بود که یک اشتباه دیگر از علیرضا حقیقی، استقلال را صاحب یک ضربه پنالتی کرد. در حالی که حقیقی می‌توانست با یک ضربه معمولی توپ را از جلوی محوطه جریمه پرسپولیس دور کند، توپ از کنار پای او رد شد و فرهاد مجیدی به دنبال توپ دوید تا در موقعیت باز کردن دروازه پرسپولیس قرار بگیرد. در همین حال مدافع و دروازه‌بان پرسپولیس مجبور شدند برای متوقف کردن او به خطا متوسل شوند. داور هم برای استقلال پنالتی گرفت و مجتبی جباری ضربه پنالتی را به گل دوم استقلال تبدیل کرد. شاید اگر حقیقی این اشتباه را نمی کرد می شد امیدوار بود که پرسپولیس می تواند تک گل استقلالی ها را جبران کند اما اشتباه مجدد او که منجر به گل دوم استقلال شد، بازیکنان پرسپولیس را کاملا ناامید کرد.
جباری در حالی دو گل به پرسپولیس زد و عامل اصلی پیروزی تیمش شد که همین دو هفته قبل حرف‌های تندی علیه پرویز مظلومی سرمربی تیمش زده بود و این انتظار وجود داشت که او ماه‌ها از حضور در استقلال محروم شود. اما بازیکن‌سالاری در استقلال کار خودش را کرد و باعث شد جباری تنها یک جلسه محروم شود و به داربی برسد. حالا می‌توان با قاطعیت گفت که این بار بازیکن‌سالاری جواب داده و پرویز مظلومی از این‌که چشم‌هایش را روی تخلفات و حرف‌های جباری بسته، پشیمان نیست.
پرسپولیس در دقیقه 107 هم یک گل دیگر از استقلال خورد؛ گلی که اسماعیل شریفات وارد دروازه این تیم کرد. شریفات در حالی که با حقیقی تک به تک شده بود، به راحتی دروازه بان پرسپولیس را دریبل کرد تا سومین گل استقلال را هم وارد دروازه پرسپولیس کند.
43 43
کد خبر 188470

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =