آمادگی پدافند هوایی کشور برای تامین امنیت آسمان کشور

امیر سرتیپ قادر رحیم زاده گفت: امروز غیور مردان ولایت مدار پدافند هوایی، با آمادگی و هوشیاری کامل ، امنیت آسمان کشور را تأمین می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیر سرتیپ قادر رحیم زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) کشور در نشست‌ هم‌اندیشی معاونان مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) کشور، با آرزوی قبولی طاعات و تقدیر و تشکر از تلاش‌های ارزشمند همه فرماندهان، مسئولان و همرزمان پدافند هوایی سراسر کشور ، سال ۱۴۰۲ را سال پیشرفت در حوزه‌های مختلف پدافندی دانست و خاطر نشان کرد: به لطف خداوند متعال و با تلاش قابل تحسین همه دست‌‎اندرکاران پدافندی در وزارت دفاع ، سازمان‌های تحقیقات و جهاد خودکفایی ، دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، توان و آمادگی رزم پدافند هوایی ارتقاء بسیار خوبی پیدا کرده و امروز غیور مردان پدافند هوایی، این سربازان ولایت‎مدار کشور اسلامی و فدائیان ملت، با آمادگی و هوشیاری کامل، امنیت آسمان کشور را تأمین می‌کنند.

بنا بر گزارش ایسنا، وی اظهار داشت: با استمرار تلاش جهادی، به مصداق آیه شریفه "و اعدوا لهم مااستطعتم من قوه "، شاهد پیشرفت در همه عرصه‌ها، بویژه در نیروهای مسلح کشورمان باشیم.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) کشور، همچنین با اشاره به عملیات افتخارآمیز طوفان‌الاقصی، بر لزوم اتحاد کشورهای اسلامی و حمایت از جبهه مقاومت برای نابودی رژیم کودک‌کش صهیونیستی تأکیدکرد.

در این نشست هم ‎اندیشی، مسئولان قرارگاه پدافند هوایی، با اشاره به اقدامات انجام گرفته در سال جاری، نقطه نظرات خود در راستای راهکارهای ارتقاء پر شتاب توان رزم پدافند هوایی را بیان کردند.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1884949

برچسب‌ها