۲ نفر
۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۴
قول حسن یزدانی در سال 1403؛ تیلور آماده باش!

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به شرایط جسمانی خود پس از عمل موفقیت‌آمیز، گفت: امیدوارم با آمادگی کامل یک ماه دیگر تمرینات خود را بر روی تشک کشتی آغاز کنم و بتوانم در المپیک به مدال طلا برسم.

یه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حسن یزدانی سه‌شنبه شب در برنامه تلویزیونی در خصوص عمل جراحی و حاشیه‌هایی که بعد از آن به وجود آمد، اظهار داشت: برخی معتقد بودند که با توجه به حساس بودن جراحی کتف دیگر نمی‌شود به روی تشک بازگردم ولی این طور نبود خیلی از قهرمانان بعد از عمل کتف مجدد به روی تشک بازگشتند و کشتی گرفتند، نمونه آن ۲ کشتی‌گیر مطرح جهانی بودند که پس از جراحی مدال جهانی و المپیک گرفتند. بعد از جراحی برای من حاشیه زیادی در فضای مجازی ایجاد کردند. جا دارد از پزشکان تشکر کنم که در این مدت ۴ماهه برای من خیلی زحمت کشیدند.

به نقل از ایرنا وی بیان کرد: طبق گفته پزشک، جراحی که انجام دادم خیلی خوب بوده و یک ماه جلوتر از برنامه هستم. تلاش دارم با تمرینات بدنسازی و هوازی در این مدت خود را به مسابقات المپیک برسانم. قطعا به المپیک خواهم رسید.

دارنده ۸ مدال جهان و المپیک ادامه داد: این آسیب دیدگی مربوط به گذشته است و با این شرایط در مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی حاضر بودم، در جهانی نتوانستم طلا بگیریم ولی امیدوارم در المپیک این ناکامی را جبران کنم و بتوانم به مدال طلا برسم.

وی در خصوص استفاده از نام مولا علی (ع) برروی دوبنده خود گفت: در کشتی‌ها دوست دارم روی دوبنده‌ام نام یا علی باشد.

یزدانی همچنین در خصوص میزان رفاقت با کشتی‌گیران در اردوی تیم ملی اظهار کرد: با توجه به اینکه مدام در اردوی تیم ملی هستم بسیاری از دوستانم در حال حاضر دیگر در تیم ملی نیستند ولی با دوستان زیادی رفاقت دارم ولی با رضا اطری در تیم ملی ارتباط بیشتری دارم.

وی همچنین در خصوص کری خوانی دیوید تیلور نیز گفت: خیلی اهل کری‌خواندن نیستم، تیلور کری می‌خواند چون این موضوع در فرهنگ آن‌ها جا افتاده است.

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1886440

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =