کیهان نوشت:

حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان که به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید عباسپور، در جمع انبوه دانشجویان این دانشگاه حضور یافته بود، گفت: امروزه پرده های تزویر و ریا کنار رفته و تاریخ به پیچ بزرگ و سرنوشت ساز خود نزدیک شده است. نظام سرمایه داری از سوی جنبش وال استریت به چالش جدی کشیده شده، دیکتاتورهای منطقه یکی پس از دیگری سقوط می کنند و ملت های مسلمان نسخه انقلاب اسلامی را به دست گرفته اند. در یک سوی این میدان ملت های به پا خاسته ایستاده اند و در سوی دیگر نظام سلطه بین الملل و دیکتاتورهای ریز و درشت صف کشیده اند. در این میان دشمنان جمهوری اسلامی ایران، اگر کم شعور نباشند که بعضاً هستند، به یقین مزدورند و حالت سومی وجود ندارد.
مدیرمسئول کیهان بعد از سخنان کوتاه خود به پرسش های حاضران که به صورت شفاهی و با سروصدای عده ای از مدعیان اصلاحات همراه بود پاسخ داد.
یکی از دانشجویان پلاکاردی را در دست داشت که روی آن نوشته شده بود «کیهان روزنامه فاشیست است.» و شریعتمداری به وی گفت: دستتان خسته می شود. پلاکارد را بیاورید روی سن و جلوی تریبون قرار بدهید و افزود؛ انتظار این بود که اندکی استقلال نظر و یا ابتکار عمل داشته باشید و از خودتان چیزی علیه کیهان بگوئید، نه آن که ترجیع بند هر شب رادیو اسرائیل را روی دست بلند کنید.
شریعتمداری در ادامه گفت: مدعیان اصلاحات در فتنه 88 به گونه ای آشکار نقش ستون پنجم دشمن را بر عهده گرفته بودند بنابراین بدیهی است که مانند منافقین جایی در نظام نداشته باشند. امروزه، اصلاح طلبان را می توان به 4 دسته تقسیم کرد. اول؛ آنها که به آمریکا و انگلیس پناهنده شده اند، نظیر مشاوران موسوی و کروبی و خاتمی. دوم؛ آنان که در داخل کشور ساز آمریکا را کوک می کنند و برخی از آنها در حال دورخیز برای فرار هستند. سوم؛ کسانی که از فتنه 88 پشیمان هستند و چهارم آنها که در جبهه اصلاحات بودند ولی با فتنه همراهی نکرده اند. در این هنگام یکی از دانشجویان طرفدار اصلاحات عکس تاج زاده را روی دست بلند کرد و شریعتمداری گفت: ایشان که با صراحت به دروغ بودن ادعای تقلب اعتراف کرد و البته نگفت که چرا با این ادعای دروغ عده ای را فریب داده است؟ دانشجوی یاد شده، گفت؛ تاج زاده چنین اعترافی نکرده است؟ و مدیرمسئول کیهان در پاسخ گفت: فیلم آن را سایت های خودتان پخش کرده اند، مگر اخبار در عصر ارتباطات با شتر برای هواداران اصلاحات ارسال می شود که شما هنوز از آن خبر ندارید؟ از سوی دیگر، اگر چنین اعترافی نکرده بود چرا سران فتنه اینهمه به او اعتراض کردند؟
دانشجوی سؤال کننده گفت؛ او تحت شکنجه اعتراف کرده است که شریعتمداری پاسخ داد؛ اولا؛ فیلم پخش شده نشان می دهد که در کنار دوستان خود نشسته و گفته بود من مجری انتخابات بوده ام و می دانم تقلب در انتخابات ممکن نیست و ثانیاً؛ بچه بسیجی و حزب اللهی ما در اسارت فریاد می زند «مرگ بر صدام ضد اسلام» ولی این رهبران اصلاحات چه جور آدم هایی هستند که بعد از دستگیری و به محض آن که شیرکاکائو و شیرموز آنها قطع می شود طاقت نمی آورند و اعتراف می کنند؟! بنده توصیه می کنم که دیگر اینجوری از آنها دفاع نکنید که خیلی آبروریزی است!
یکی از حاضران با فریاد گفت؛ بسیجی های واقعی یا در جنگ کشته شده اند و یا جانبازانی هستند که در طبقات بالای بیمارستان ساسان بستری شده اند و شریعتمداری گفت؛ اگر می خواهید به آمریکا و اسرائیل دلداری بدهید که ایران خالی از بسیجی است و می تواند با خیال راحت حمله کند، اشتباه می فرمائید، چون آمریکا و اسرائیل مدعیان اصلاحات را فقط در حد کف و سوت و آتش زدن سطل زباله قبول دارند و خودشان می دانند که بسیج چه خاکی بر سر آنها ریخته و می ریزد. البته دلداری دادن سران فتنه به دشمنان بیرونی قابل درک است! ولی شما چنین نکنید.
یکی از حاضران گفت؛ پس نظر شما درباره اصلاح طلبانی که روز عاشورای 88 به خیابان آمدند چیست؟ و شریعتمداری گفت؛ آنها باقیمانده سپاه یزید بودند که به عاشورا نرسیده بودند و می خواستند بدهی خود به عمرسعدهای زمان یعنی آمریکا و اسرائیل و انگلیس را ادا کنند.
یکی دیگر پرسید؛ درباره جمعیت روز 25 خرداد چه می گوئید؟ و مدیر مسئول کیهان پاسخ داد؛ بسیاری از آنها کسانی بودند که فریب میرحسین و کروبی و خاتمی را خورده بودند و هنگامی که متوجه شدند سران فتنه با ساز دشمن به رقص آمده اند از کنار آنها پراکنده شدند و توبه کردند. وگرنه، چرا دیگر نیامدند؟!
یکی از حاضران گفت؛ شما قلم به دست مزدور هستید و شریعتمداری گفت؛ امیدوارم اگر قلم زدنم مزدی داشته باشد مزد آن را از خدای سبحان بگیرم و مانند اصلاح طلبان فراری از انگلیس و آمریکا و اسرائیل جایزه نگیرم. در این هنگام چند تن از میان دانشجویان بسیجی که تعداد آنها چند برابر طرف مقابل بود به آنها اعتراض کردند که چرا اهانت می کنید و مدیر مسئول کیهان گفت؛ خواهش می کنم به اهانت های آنان توجهی نکنید، بگذارید حرفشان را بزنند. و خطاب به شمار اندک مدعیان اصلاحات پرسید؛ مگر شما نمی گوئید دانستن حق مردم است؟ و مخالف را باید تحمل کرد؟ پس چرا از شنیدن سخن حق و مستدل برآشفته می شوید؟ اگر استدلالی دارید بیاورید، بنده سراپا گوشم.
مجری در پاسخ به کسی که پرسید چرا اصلاح طلبان را دعوت نمی کنید؟ اعلام کرد که هریک از اصلاح طلبان را که برای مناظره دعوت کردیم وقتی شنیدند طرف مقابل شریعتمداری است حاضر به مناظره نشدند و یکی از حاضران پشت تریبون آمد و خطاب به شریعتمداری گفت؛ من با موبایل شما تماس گرفتم و گفتم آقایان زیباکلام و علوی تبار حاضر به مناظره با شما هستند ولی شما نپذیرفتید. شریعتمداری گفت؛ البته خلاف می گویید زیرا مجریان برنامه از مدت ها قبل با هر کس تماس گرفته اند حاضر به مناظره با بنده نشده است اما، اگر جنابعالی همان شخصی باشید که با من تماس گرفته بود حتما به خاطر دارید که گفتید هیچکس حاضر به مناظره با شما نیست و فقط آقای عبدی اعلام آمادگی کرده ولی به این شرط که شریعتمداری به هیچ سندی اشاره نکند و بنده این را هم پذیرفتم ولی دیگر تماس نگرفتید. یادتان که هست؟
یکی دیگر گفت؛ شما حسین بازجو هستید و مدیر مسئول کیهان پاسخ داد؛ بنده به شدت متاسف هستم که ثواب بزرگ بازجویی در نظام مقدس جمهوری اسلامی در نامه اعمالم نوشته نشده است تا فردای قیامت به دفع شر اراذل و اوباش از سر ملت افتخار کنم. ضمنا برای شما خیلی افت دارد که حرف های نوری زاده و صور اسرافیل و کریم بغدادی و مسعود رجوی را تکرار کنید. آنها نمی دانند بازجویی چه ثواب بزرگی دارد. شما که می دانید چرا؟!
در ابتدای برنامه برای شریعتمداری توضیح داده شد که هرچند تعداد دانشجویان مدعی اصلاحات بسیار اندک است ولی تقریبا همه وقت را به آنها داده ایم تا هرچه می خواهند بگویند.
27219
کد خبر 188968

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • فردعادي IR ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۱
    67 5
    آقاي شريعتمداري يادتان باشد هدف وسيله را توجيه نمي كند