پاسخ رهبر انقلاب به درخواست یک دانشجو برای اعزام جوانان به فلسطین

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: خوب است که نظرات دانشجویان مطرح شود، اما مراقبت شود که اولا واقع بینانه باشد و ثانیا بررسی شده به معنای کامل کلمه باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در دیدار رمضانی تشکل‌های دانشجویی با رهبر انقلاب، یکی از دانشجویان با بیان اینکه ما به شما و به وعده شما ایمان داریم و چیزی تا نابودی اسرائیل منحوس باقی نمانده است، گفت: اما عاجزانه از شما می‌خواهیم که اگر مصلحت می‌دانید به بسیج دانشجویی اجازه دهید تا عازم مرزهای نبرد با رژیم صهیونیستی شویم.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست او فرمودند: اینکه این جوان عزیزمان گفتند ما را فلسطین بفرستید، خب این یک حرف است؛ مطمئن باشید که اگر می‌شد جوان ها را به فلسطین بفرستیم، قبل از اینکه بگویید این کار اقدام شده بود.

ایشان ادامه دادند: توقع من هم این است که دوستان ضمن اینکه تحلیل و فکر می کنند، پیداست که نماینده هر تشکلی این مطالب را که بیان می کنند، مسبوق بر فکری است که در آن تشکل صورت گرفته است. مطاله و فکر شده و مطالعاتش سنجیده و اینجا گفته شده است. خوب است که مطرح شود، اما مراقبت شود که اولا واقع بینانه باشد و ثانیا بررسی شده به معنای کامل کلمه باشد.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1892608

برچسب‌ها