تل‌آویو درخواست آنکارا برای ارسال کمک هوایی به غزه را رد کرد/ ترکیه واکنش نشان داد

وزیر خارجه ترکیه در واکنش به مخالفت تل آویو با درخواست آنکارا برای ارسال کمک هوایی به غزه اعلام کرد کشورش یک سری اقدامات علیه تل آویو انجام خواهد داد.

به گزارش خبرآنلاین، مخالفت رژیم صهیونیستی با درخواست آنکارا برای ارسال کمک هوایی به غزه با واکنش دولت ترکیه مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، رژیم صهیونیستی درخواست دولت ترکیه برای ارسال کمک هوایی به غزه را رد کرد که این مسأله با واکنش دولت ترکیه مواجه شده است.

«هاکان فیدان» وزیر امور خارجه ترکیه در نشست خبری روز دوشنبه در آنکارا در واکنش به مانع‌تراشی رژیم صهیونیستی برای ارسال کمک‌های بشردوستانه ترکیه به غزه، تصریح کرد: «هیچ بهانه‌ای برای اسرائیل جهت جلوگیری از تلاش ما برای ارسال کمک به غزه، وجود ندارد.»

به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه ترکیه گفت: به ‌دنبال جلوگیری اسرائیل از ارسال کمک‌مان به غزه، تصمیم گرفتیم یک سری تدابیر جدید علیه تل آویو اتخاذ کنیم.

وی افزود: «به‌ دلیل مواجهه با این وضعیت، تصمیم گرفتیم یک سری تدابیر جدید علیه اسرائیل اتخاذ کنیم. این تدابیر تا زمان اعلام آتش‌بس توسط اسرائیل و اجازه ورود بدون‌ وقفه کمک‌های بشردوستانه به غزه، ادامه خواهد داشت.»

310310

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1892984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =