تشکیل ۲ پرونده درباره آبگرفتگی‌های اخیر در اهواز

ستایشی درباره رفع مشکل آبگرفتگی خوزستان گفت: دو پرونده برای دو دستگاه مسئول تشکیل دادیم و در شعبه ۱۰ بازپرسی دادسرای انقلاب اهواز مورد رسیدگی است و هر دو پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است.

به گزارش خبرآنلاین، سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در مورد آبگرفتگی‌ها در استان خوزستان و شهر اهواز گفت: با توجه به بهداشت عمومی شهروندان استان خوزستان به ویژه شهر اهواز در حوزه آبگرفتگی‌های اخیر دو پرونده برای دو دستگاه مسئول تشکیل شد.

ایرنا نوشت: مسعود ستایشی ادامه داد: پرونده‌ها در شعبه دهم بازرپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهر اهواز مورد رسیدگی است و هر دو پرونده در حال تحقیقات مقدماتی است و برای تکمیل تحقیقات دستورات لازم به مبادی ذیربط داده شده است.

ستایشی افزود: با توجه به اینکه این امر تخصصی در صورتی که وصف مجرمانه پیدا کند در شمول وظایف قوه قضاییه است؛ از باب نظارتی که بر فرایندها داریم با توجه به اینکه موضوع تخصصی است و دولت هم نهایت تلاش خود را برای کاهش مشکلات به عمل می‌آورد این موضوع هم در شورای تامین استان خوزستان مطرح شده و مقرر شده دستگاه‌های نظارتی همچون بازرس کل استان گزارشی از سال‌های گذشته تاکنون تهیه کند.

سخنگوی قوه قضاییه اضافه کرد: در صورتی که احراز کنیم جرم و ترک فعلی انجام شده است حتما برای این افراد پرونده قضایی تشکیل و اقدامات قضایی انجام می‌شود.

۴۷۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1893110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =