شبکه بی.بی.سی پس از شرکت در بسیاری از برنامه های اکتشافی مرتبط با حیات وحش بزرگ‌ترین باغ وحش آنلاین جهان را افتتاح کرد.

به نوشته جهان نیوز، شبکه بی.بی.سی پس از حضور در بسیاری از برنامه های اکتشافی درباره حیات وحش بزرگترین باغ وحش آنلاین را با حضور صدها گونه از حیوانات مختلف از جمله قورباغه داروین افتتاح کرد.

این باغ وحش هیچ یک از مشکلاتی که بازدیدکنندگان از باغ وحشهای واقعی با آن مواجه می شوند از جمله باقی ماندن حیوانات در لانه های خود و یا مخفی کردن خود از دید بازدیدکنندگان را ندارد.

این باغ وحش در مرحله شروع از 370 حیوان برخوردار است و بانک اطلاعاتی از تصاویر و فیلمهای این حیوانات به صورت روزانه پشتیبانی و به روز می شود. کارکنان بی بی سی به منظور تکمیل مجموعه خود اکتشافات متعددی را در میان حیات وحش انجام داده اند.

سایت این باغ وحش به دسته بندی های اصلی مانند پستانداران، ماهی ها و پرنده ها تقسیم بندی شده است که هر یک از این دسته ها خود دارای چند زیر مجموعه هستند. تقریبا 25 درصد از حیوانات کنونی این باغ وحش از بیشتر از یک فایل ویدئویی برخوردارند.

بر اساس گزارش گاردین، در بسیاری از فیلمهای ویدئویی می توان تصویر یا صدای دیوید آتنبرو را مشاهده کرد که درباره یک حیوان توضیح می دهد.

در حال حاضر در این سایت بیش از 500 فایل ویدئویی درباره حیوانات باغ وحش آنلاین وجود دارد.

محققان بی.بی.سی تا کنون در برنامه های تحقیقاتی زیادی درباره حیات وحش حضور داشته اند که از آن جمله می توان به برنامه "سیاره زمین" اشاره کرد.

کد خبر 18948

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مهدی IR ۱۱:۱۴ - ۱۳۸۹/۰۲/۳۰
    1 0
    آدرس سایت چیه؟