۰ نفر
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۰
جزئیات ۲ حادثه مرگبار در پایتخت

در آخرین روز هفته پایتخت، دو مرد جوان در جریان دو حادثه جداگانه جانشان را از دست دادند.

به گزارش خبرآنلاین ،نخستین حادثه ساعت ۱۱ صبح جمعه بیست و چهارم فروردین ماه به قاضی امیر حسین عیلمردان بازپرس جنایی تهران اعلام شد. مقتول مردی جوان بود که از ناحیه کمر هدف ضربه چاقویی قرار گرفته و جان باخته بود. به دستور بازپرس جنایی، ‌تحقیقات در این پرونده آغاز و مشخص شد که روز حادثه، دو مرد که سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت بودند مقابل درمانگاهی در جنوب شرق تهران توقف کردند.

همشهری در خبری نوشت:آنها مرد زخمی را که روی موتور بود، به مقابل درمانگاه برده و در خیابان رهایش کردند. سپس هر دو سوار بر موتور شده و گریختند. پرسنل درمانگاه، مرد مجروح شده را به داخل درمانگاه بردند و تلاش برای نجات او را آغاز کردند اما وی به دلیل شدت جراحات جانش را از دست داد. به دنبال این حادثه، تیم جنایی تحقیقات خود را برای کشف اسرار این حادثه مرگبار آغاز کرده اند.

دومین حادثه شامگاه جمعه به بازپرس جنایی تهران اعلام شد. قربانی دوم نیز مردی جوان بود. وی در یک کارگاه ساختمانی واقع در غرب تهران کار می کرد و با همکارانش در حال حفر یک چاه بود. به گفته شاهدان، ناگهان کارگر جوان به داخل چاه سقوط کرده و جانش را از دست داد. در این شرایط تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس جنایی آغاز شده و جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته است.

۲۳۳۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1895116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =