۰ نفر
۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۱
۳ روز با «گالیله» روزی ۱۰۰ میلیون!

آمار فروش نمایش‌های‌ مجموعه تئاترشهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش‌های مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر و همچنین تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ اعلام شد.

نمایش «گالیله» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور که از ۲۹ فروردین در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ مخاطب و قیمت بلیت ۳۰۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده است، با مجموع ۳ اجرا و میزبانی از ۱ هزار و ۳۸۲ مخاطب (با احتساب بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) توانست به فروشی معادل ۳۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «روال عادی» به کارگردانی کیارش رُست که اجرای خود را از ۳۰ فروردین در تالار چهارسو، با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۸۰ هزار تومان آغاز کرده است، با مجموع ۲ اجرا و میزبانی از ۲۱۴ مخاطب توانست به فروشی معادل ۲۷ میلیون و ۶۴۸ هزار تومان برسد.

نمایش «توقف اتانازی» به کارگردانی محمدرضا عطایی‌فر که اجرای خود را از ۲۳ فروردین در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۸۰ هزار تومان آغاز کرده است، با مجموع ۸ اجرا و میزبانی از ۶۹۵ مخاطب توانست به فروشی معادل ۹۵ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «آن بُرد» به کارگردانی مهدی زندیه و آیدین تمبرچی نیز که اجرای خود را از ۲۳ فروردین در تالار قشقایی ساعت ۱۸ با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۷۰ هزار تومان آغاز کرده است، با ۱۰ اجرا و میزبانی از ۸۷۷ مخاطب، فروشی معادل ۱۳۳ میلیون ۷۵۶ هزار تومان داشته است.

نمایش «پس از» به کارگردانی مرتضی کوهی نیز که اجرای خود را از ۲۳ فروردین در تالار قشقایی، با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۴۰ هزار تومان آغاز کرده است، با ۸ اجرا و میزبانی از ۶۸۱ مخاطب به فروشی معادل ۷۵ میلیون و ۴۸۸ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «آبی گونه» به کارگردانی کاوه مهدوی که از ۲۳ فروردین در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۵۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده است،‌ با مجموع ۸ اجرا و میزبانی از ۲۶۹ مخاطب به فروشی معادل ۲۸ میلیون و ۱۲۵ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «کان لم یکن» به کارگردانی سید علی موسویان که از ۲۶ فروردین در تالار سایه با ظرفیت صندلی ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته است، تا روز جمعه ۳۱ فروردین با ۶ اجرا، ۱۰۳ مخاطب جذب کرده و به فروشی معادل ۸ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.

در تماشاخانه سنگلج، نمایش «مجلس بلبشو جور کردن» به کارگردانی فرشید قلی‌پور که از ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ به صحنه رفته است، بیست و پنجمین اجرای خود را پشت سر گذاشت و در مجموع، میزبان ۱ هزار و ۴۷۳ تماشاگر بوده است. این نمایش با بلیت ۸۰ هزار تومانی و ظرفیت سالن ۲۳۶ نفری، مبلغ ۵۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته است.

همچنین نمایش «شاماران» به کارگردانی ساسان شکوریان نیز که اجرای خود را از ۲۲ فروردین‌ ۱۴۰۳ آغاز کرده است، با ۹ اجرا توانسته است ۲۶۶ تماشاگر را به تماشاخانه سنگلج جلب کند. این نمایش با بلیت ۸۰ هزار تومانی و ظرفیت سالن ۲۳۶ نفری، توانسته مبلغ ۸ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان فروش داشته باشد.

در تالار هنر، نمایش«هوش پشه‌ای» به کارگردانی سامان کرمی که از ۳ اسفند ۱۴۰۲ با ظرفیت ۲۴۴ نفری به صحنه رفته است، با ۳۶ اجرا و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، توانست ۲ هزار و ۲۳۶ تماشاگر را جلب کند و با فروش ۱۷۸ میلیون و ۳۰۴ هزار تومان به اجرای خود پایان دهد.

همچنین نمایش «آکادمی پرندگان» به کارگردانی حسین مزینانی که از ۲۲ فروردین‌ ۱۴۰۳ در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۴ نفری به صحنه رفته است، با ۹ اجرا و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، توانسته ۴۱۸ تماشاگر را جلب کند و به فروش ۳۱ میلیون و ۳۳۹ هزار تومان دست پیدا کند.

۲۲۰۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1897452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =