معلمان نمونه استان چهارمحال و بختیاری معرفی شدند

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان از اعلام اسامی معلمان نمونه و گروه کیفیت بخشی استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، امین سلیمانی گفت : بر اساس دستورالعمل انتخاب معلمان نمونه در سال ۱۴۰۳ که متفاوت از سنوات قبل بود، انتخاب معلمان در دو گروه معلمان ( یک معلم از هر دوره تحصیلی) و گروه کیفت بخشی ( مدیر،معاون،مراقب سلامت،مربی پرورشی،مشاور) بر اساس معیار های تعیین شده در هر مرحله بود .

وی گفت: بر اساس این شیوه نامه انتخاب گروه معلمان بر اساس نمون برگ ارزیابی دانش آموزان آموزشگاه، کمیته ارزیابی مدرسه و مستندات در نظر گرفته شده در فرم انتخاب معلمان نمونه بود و معلمانی که بیشترین امتیاز را کسب نمودند، انتخاب و به مرحله ی منطقه ای معرفی شدند و البته انجام مراحل امتیاز دهی تماماً در سامانه مای مدیو انجام گرفت.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش افزود: در مرحله ی منطقه ای علاوه بر امتیازات مرحله قبل دبیران در گروه های درسی نیز می بایست تدریس حضوری انجام میدادند که در مرحله استانی نیز از بین نفرات برگزیده هر منطقه پس از تدریس حضوری نفر برتر به مرحله کشوری راه پیدا کرد.

وی گفت در گروه کیفیت بخشی، ثبت مستندات خواسته شده بر اساس فرم مربوطه و شاخص های امتیازی، ارزیابی آنان در کارگروه منطقه انجام و نفر برتر در هر گروه شغلی جهت ارزیابی کیفی در کارگروه تخصصی استانی معرفی شد و در مرحله ی استانی مستندات و فعالیت های گروه کیفیت بخشی در کارگروه های تخصصی استانی و معاونت های مربوطه بررسی و نفر برتری که بیشترین امتیاز را کسب نمود به مرحله ی کشوری معرفی شد.

سلیمانی ضمن تبریک پیشاپیش روز معلم خاطر کرد: بر اساس ارزیابی های انجام شده سلمان رستمی آموزگار ابتدایی شهرستان بروجن ، جعفر عالی پورهفشجانی دبیر مقطع متوسطه اول ناحیه دو شهرکرد و سیده سارا بخشایش دبیر متوسطه دوم بروجن به عنوان معلمین نمونه امسال معرفی می گردند.

گفتنی است ،فرخنده رحیمی مدیر آموزشگاه از ناحیه دو شهرکرد، فاطمه نجفی معاون آموزشگاه از ناحیه ۱ شهرکرد ، اکرم پیرایش مراقب سلامت ناحیه ۱ شهرکرد ، مریم توکلی مربی پرورشی کوهرنگ و فرشاد احمدی مشاور ناحیه ۱ شهرکرد به عنوان گروه کیفیت بخشی استان معرفی شدند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1899008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =