اطلاعیه درباره کارت امتحانات نهایی دانش‌آموزان

مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در خصوص کارت ورود به جلسه آزمون‌های نهایی نوبت خرداد اطلاعیه‌ای صادر و اعلام کرد که با تمهیدات اتخاذ شده تمامی داوطلبان کارت ورود به جلسه خود را دریافت و هیچ داوطلبی از آزمون محروم نخواهد ماند.

به گزارش خبرآنلاین بنابر اعلام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای در خصوص کارت ورود به جلسه آزمون‌های نهایی نوبت خردادماه ۱۴۰۳ اعلام کرد:« دریافت کارت ورود به جلسه تا یک ساعت قبل از آزمون امکان پذیر است، لذا تمامی شرکت کنندگان با توجه به پیش‌بینی های انجام شده، در جلسه آزمون حضور خواهند یافت.

به منظور تسهیل دریافت کارت، دانش آموزان پایه دوازدهم از ساعت۱۴ امروز جمعه ۲۸اردیبهشت با مراجعه به سامانه، کارت خود را دریافت می‌کنند و سایر دانش آموزان (علاوه بر پایه دوازدهم)، از ساعت ۲۴ امروز امکان دریافت کارت خواهند داشت.

بدون تردید در حال حاضر با عنایت به اهمیت تاثیر سوابق تحصیلی دانش آموزان در آزمون کنکور سراسری، برگزاری امن و سالم آزمون‌های نهایی خردادماه و رفع دغدغه‌های دانش‌آموزان عزیز و والدین گرامی و آرامش بخشی به آنان، یکی از اولویت‌های اصلی نظام تعلیم و تربیت محسوب می‌شود. لذا با تاکید بر اینکه با تمهیدات اتخاذ شده تمامی داوطلبان کارت ورود به جلسه خود را دریافت و هیچ داوطلبی از آزمون محروم نخواهد ماند، از معلمان، دانش آموزان و اولیای آنان درخواست می‌شود تا اخبار و اطلاعیه‌های وزارت آموزش و پرورش را صرفا از رسانه‌های رسمی کشور پیگیری کنند.»

۲۳۳۲۳۳

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1907671

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =