هشدار جدی مدیریت بحران به این استان؛ امروز از خانه خارج نشوید

سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی هشدار داد: مشهدی‌ها امروز در منزل بمانند.

به گزارش خبرآنلاین، سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: ساکنان نیمه شمالی استان بویژه مشهد امروز شنبه در منزل بمانند و از هرگونه تردد شهری و بین شهری خودداری کنند.

مهر در خبری نوشت: سیدرضا عباسی نیشابوری اظهار کرد: سامانه بارشی قدرتمندی از عصر امروز در شمال استان و در بخشی از مناطق غربی فعالیت خواهد داشت و با توجه به هشدار نارنجی صادر شده، همه دستگاه‌های متولی بحران در آماده باش کامل قرار دارند.

سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس پیش بینی‌ها فعالیت این سامانه در شهرستان‌های شمالی بویژه سرخس و مشهد بیشتر خواهد بود لذا توصیه می‌شود مردم در این مناطق به خصوص مشهد از هر گونه تردد غیر ضروری شهری و جاده‌ای خودداری نکنند و یا لااقل ترددهای خود را به حداقل برسانند.

وی ادامه داد: در حقیقت امروز ۲ جبهه بارشی همزمان در شمال خراسان رضوی از جمله مشهد به هم می رسند و همین موضوع موجب تقویت سامانه‌ها و بارش‌ها در این مناطق می‌شود.

عباسی نیشابوری اظهار کرد: پیش بینی بارش‌ها در عصر امروز حدود ۳۰ میلیمتر است اما نکته مهم زمان محدود و نحوه این بارش است که اگر مثلاً در ۳۰ دقیقه این میزان بارش روی دهد خسارت زا خواهد بود.

۴۷۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1908026

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =