واکنش تلویحی یک نماینده به محکومیت وزیر سابق در پرونده چای دبش /قبل از اینکه مفسد از چاله به چاه بیفتد باید جلوی فساد را گرفت

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: : نظام ما در برخورد با فساد با کسی تعارف ندارد و امیدوار هستیم همان طوری که الان پیش می رویم با جدیت بیشتری در این حوزه گام برداشته شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،اسماعیل حسین زهی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت برخورد و زندانی کردن مفسدان اقتصادی در رده های مختلف سازمانی و وزارتی، بیان کرد: ما در یک کشوری زندگی می کنیم که از منابع زیادی برخوردار است و مردم دینداری نیز دارد اما متاسفانه گاهی مفاسدی مانند چای دبش یا فساد در خوراک دامی به گوش می رسد.

وی در گفتگو با ایسنا، ادامه داد: اگر دستگاه های نظارتی ورود به موقعی داشته باشند قبل از آنکه فساد گسترده شود و مفسد از چاله به چاه بیفتد می توان جلوی خیلی از این فسادها را گرفت اما متاسفانه ما می گذاریم اتفاق که افتاد سپس به سراغ برخورد با مفسد می رویم.

این عضو کمیسیون عمران با بیان اینکه ما باید سیستم را طوری پیش ببریم که کسی به بیت المال دست درازی نکند، اظهار کرد: نظام ما در برخورد با فساد با کسی تعارف ندارد و امیدوار هستیم همان طوری که الان پیش می رویم با جدیت بیشتری در این حوزه گام برداشته شود. حق الناس بخشودنی نیست و هر مفسدی در هر رده ای که باشد باید به سزای کار ننگین خود برسد.

نماینده خاش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شعار دولت سیزدهم نیز مبارزه با فساد بود، تصریح کرد: ما تشکر می کنیم که دولت در برخورد با فساد با کسی تعارف ندارد. امیدوار هستیم برخورد با مفاسد با همین جدیت تداوم داشته باشد. هر فردی در هر رده و هر مقامی که خطایی می کند باید پاسخگو بوده و مورد برخورد قرار گیرد.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1908476

برچسب‌ها