روابط عمومی شرکت آب‌منطقه‌ای قزوین رتبه برتر را کسب کرد

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در زمینه اجرای فعالیت های اطلاع رسانی رتبه برتر را در سطح کشور کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با اهداء لوح تقدیری از تلاش ها و زحمات مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای اجرای فعالیت های اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی و کسب رتبه برتر در بین شرکت های آب منطقه ای کشور تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در متن این لوح تقدیر که به امضاء محمد جوان بخت معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران رسیده، آمده است:

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ در متن لوح تقدیر از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای اجرای فعالیت های اطلاع رسانی، که به امضاء محمد جوان بخت معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران رسیده، آمده است:

جناب آقای فراس خواجوی

مدیر محترم روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین

عرصه پویا و فعال صنعت آب کشور همواره وامدار تلاش متعهدانه و اثرگذار کسانی است که می کوشند با چراغ دانایی و خردورزی، دست در دست مردمان این دیار در مسیر حفاظت و صیانت از منابع آب محدود کشور، آینده ای روشن را رقم بزنند. نیل به این هدف، نیازمند تعامل گسترده با مصرف کنندگان منابع آب و افزایش دانش و رشد مسئولیت اجتماعی در قبال مسئله آب است که با اجرای فعالیت های آگاهی رسانی محقق خواهد شد.

براساس ارزیابی بعمل آمده، شرکت آب منطقه ای قزوین در اجرای فعالیت های اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی در میان شرکت های آب منطقه ای سراسر کشور حائز رتبه برتر شده است. به پاس تلاش های ارزشمند جنابعالی و مجموعه روابط عمومی آن شرکت، این لوح تقدیر به شما اهداء می شود.

سلامت و توفیق روزافزون شما را در عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خدمت به نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران در ذیل توجهات حضرت ولیعصر (عج)، از خداوند متعال خواستارم.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1908480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =