خبر خوش برای پرسپولیسی‌ها درباره ۲ ستاره مصدوم

فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتظار داریم با توجه به روند کنونی، مصدوم‌های تیم از ناحیه رباط صلیبی مرحله بازگشت به شرایط مسابقه را ظرف دو سه هفته آینده طی کنند و کامل در اختیار کادر فنی باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا عنایت‌زاده که در اوایل فصل به دلیل پارگی رباط صلیبی، تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، چندی پیش در جریان بازی دوستانه برای پرسپولیس به میدان رفت.

علی اعظم معادی در ارتباط با دیگر بازیکنانی که تحت عمل جراحی رباط صلیبی قرار گرفتند در گفت‌وگو با سایت باشگاه، عنوان داشت: مرتضی پورعلی‌گنجی، یاسین سلمانی و علیرضا خدادادی نفراتی بودند که به دلیل آسیب‌دیدگی حدود ۷ ماه قبل با فواصل زمانی کم، تحت عمل جراحی قرار گرفتند. برای این مصدومیت چند مرحله متفاوت ریکاوری وجود دارد. تمام نفرات دوره سخت و طاقت فرسایی از فیزیوتراپی و تمرینات پس از جراحی را پشت سر گذاشتند.
وی ادامه داد: دوره بازگشت به ورزش هم چندی پیش آغاز شد که شامل آزمون‌ها و تمرینات قدرتی، استقامتی و سرعتی مختلف بوده است. خوشبختانه با توجه به سخت‌کوشی که داشتند زودتر از زمانی که جراح در نظر گرفته بود، قدرت و توان خود را بازیافتند.

فیزیوتراپ تیم پرسپولیس تصریح کرد: با توجه به روندی که طی شد انتظار داریم دوره «بازگشت به مسابقه» نیز ظرف دو تا سه هفته آینده به خوبی طی شود و بعد از این زمان بازیکنان، کامل در اختیار سرمربی باشند. همچنین پورعلی‌گنجی و سلمانی ظرف یک هفته می‌توانند در تمرینات گروهی حاضر شوند و در کنار سایرین تمرین کنند.

۲۵۸ ۲۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1908540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =