سپاه دست به کار شد/ استفاده از منورهای مه‌شکن برای یافتن رئیسی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر اعزام یگان‌های استانی و تیپ ویژه صابرین برای عملیات جستجوی رئیس جمهور و هیئت همراه، از منورهای مه‌شکن برای یافتن آنها استفاده کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پی سانحه بالگرد رئیس جمهور و هیئت همراه در آذربایجان شرقی، نیروهای مسلح در کنار یگان‌های امدادی در حال جستجو برای یافتن بالگرد و سرنشینان آن است.

بنابر روایت تسنیم، در همین راستا سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح نیز از همه نیروهای مسلح و انتظامی خواست تا در این عملیات با تمام توان حضور داشته باشند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر اعزام یگان‌های استانی و تیپ ویژه صابرین برای عملیات جستجو، با توجه به شرایط جوی منطقه و مه شدید، از منورهای مه‌شکن برای یافتن رئیس جمهور و همراهان وی استفاده کرده است.

بالگرد رئیسی عصر امروز در مسیر برگشت به سمت تبریز دچار سانحه شد و جست‌وجو برای آن ادامه دارد. امام جمعه تبریز، وزیر خارجه و استاندار آذربایجان شرقی در آن بالگرد بوده‌اند.

وزیر کشور درباره سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی گفته بود که امروز افتتاح سد قیز قلعه‌سی را با حضور رئیس‌جمهور آذربایجان داشتیم و بعد از آن، رئیس‌جمهور با همراهان در مسیر برگشت با چند بالگرد بودند که یکی از بالگردها بر اثر بدی هوا و وضعیتی که در منطقه بوده، مجبور به فرود سخت می‌شود.

۲۷۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1908794

برچسب‌ها