ویژگی برجسته ابراهیم رئیسی از نگاه محسن رضایی /صالحی: رئیسی و امیرعبداللهیان نام نیک از خود به جای گذاشتند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در کنار آن همه تلاش‌هایی که کرد، دستاورد بزرگی برای ملت ایران بود. همچنین معاون پارلمانی سابق تاکید کرد: حتی آزادی خواهان جهان در این حادثه ماتم زده و سوگوار شدند و این بیانگر اهمیت جایگاه آیت‌الله رئیسی و نفوذ ایشان در دل‌ها است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن رضایی در گفت‌وگویی، مهم‌ترین ویژگی‌ شهید سید ابراهیم رئیسی را اخلاق، تقوا، مردمی بودن و خدمت بدون منت را از عنوان کرد.

بنابر روایت ایسنا، وی گفت: شهادت ایشان یکبار دیگر روح اخلاقی و معنوی را به جامعه ما برگرداند و در کنار آن همه تلاش‌هایی که کرد، شهادت او نیز دستاورد بزرگی برای ملت ایران بود.

حسینی: شهید آیت‌الله رئیسی الگوی موفقی برای مدیریت کارآمد بود

سیدمحمد حسینی در گفت‌وگویی، با عرض تسلیت شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان شان گفت: در کمتر از ۳ سال که شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور بودند همه مردم به اخلاص،‌ ایمان،‌ تقوا، پرکاری، فداکاری و صداقت ایشان پِی بردند.

بنابر روایت ایسنا، وی با بیان اینکه همه ایشان را به عنوان یک انسان خدوم می‌شناسند و به ایشان علاقه دارند، اظهار کرد: علاقه به چنین شخصیت‌هایی یک وجه مشترک بین مردم است که سبب افزایش انسجام آنها می‌شود.

معاون پارلمانی سابق رئیس جمهور ادامه داد: در گذشته هم هرگاه مشکل و چالشی داشتیم و بزرگانی از میان ما رفتند و شهید شدند مانند شهید بهشتی و شهید رجایی، وحدت و همبستگی مردم بیشتر شد.

وی با تاکید بر اینکه شهید آیت‌الله رئیسی یک الگوی موفق برای مدیریت کارآمد بودند، گفت: ایشان شخصیتی جامع‌الاطراف بودند که دلسوزانه برای مردم کار می‌کرد و برنامه‌های متعدد و گسترده‌ای در داخل و خارج کشور داشت.

حسینی بیان کرد: توصیه‌های ایشان به مدیران می‌تواند الگوی مدیران ما در طول زمان قرار باشد. امیدواریم به برکت خون این شهید، شاهد رشد و اعتلای بیشتر کشور و دستیابی به اهداف بلند، متعالی، وحدت و انسجام مردم ایران و حتی مردم منطقه باشیم.

وی در پایان گفت: حتی آزادی خواهان جهان در این حادثه ماتم زده و سوگوار شدند و این بیانگر اهمیت جایگاه آیت‌الله رئیسی و نفوذ ایشان در دل‌ها است.

صالحی: «راه و روش خدمت اخلاص گونه» بزرگترین میراث شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان است

همچنین بنابر روایت ایسنا، علی‌اکبر صالحی در گفت‌وگویی اظهار کرد: بزرگ‌ترین میراث شهیدان سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور و شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه نام نیکی است که به جای گذاشته و راه و روش خدمت اخلاص گونه و خدا پسندانه این عزیزان است.

وی تاکید کرد: اخلاص، صداقت، خدمت به خلق و شور در عبادت میراثی است که از شهید رئیسی و شهید امیرعبداللهیان به جای مانده است.

۲۷۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1910091

برچسب‌ها