وزیر دفاع: علت محبوبیت رئیسی «مردمی بودن»، «ایمان» و «اعتقاد» است/ قاضی زاده: شخصیت آیت‌الله رئیسی از ابتدا هم وحدت‌آفرین بود

محمدرضا آشتیانی گفت: مهمترین میراثی که از شهید رئیسی به جای مانده، خدمتگذاری به مردم، اخلاص و شجاعت است که از خصوصیات ایشان بود. همچنین رئیس بنیاد شهید با بیان اینکه شخصیت حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی پس از شهادت هم همچنان در حوزه جمهوری و انقلاب اسلامی مشغول نقش‌آفرینی است، گفت: جذبه‌ای که رئیس جمهور شهید داشت باعث شد که حتی مخالفان ما نیز با این ضایعه ابراز همدردی کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بنابرآنچه ایسنا روایت می‌کند، محمدرضا آشتیانی در گفت‌وگویی، علت محبوبیت رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی را مردمی بودن، ایمان و اعتقاد عنوان کرد.

وی تصریح کرد: مهمترین میراثی که از شهید رئیسی به جای مانده، خدمتگذاری به مردم، اخلاص و شجاعت است که از خصوصیات ایشان بود.

رئیس بنیاد شهید: اخلاق شهید رئیسی دشمنان را هم به تواضع وادار کرد

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، در گفت‌وگویی، درباره نقش حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی شهید جمهور در ایجاد وحدت سیاسی بین مردم اظهار کرد: شخصیت آیت‌الله رئیسی از ابتدا هم وحدت‌آفرین بود، شخصیت آن شهید علاوه بر وحدت داخل کشور، دشمنان این مردم را هم به تواضع وادار کرد.

وی افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی با وجود آنکه به شهادت رسیدند اما همچنان در حوزه جمهوری و انقلاب اسلامی مشغول نقش‌آفرینی هستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: جذبه‌ای که رئیس جمهور شهید داشت در بسیاری از کشورها باعث شد که حتی مخالفان ما نیز با این ضایعه ابراز همدردی کنند و امیدوارم مسیر این شهید ادامه داشته باشد.

۲۷۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1910122

برچسب‌ها