۰ نفر
۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۱
چشم امید اوسمار به هواداران پرسپولیس

سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید که تیمش برای کسب سه امتیاز متمرکز شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اوسمار ویه‌را که قرار بود سه روز پیش در کنفرانس مطبوعاتی دیدار حساس با استقلال خوزستان حاضر شود، امروز در سالن نشست خبری سازمان لیگ حاضر شد تا به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد.

* در مورد بازی؟
ظهر همگی به‌خیر! قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم، دوست داشتم تسلیت بگویم به خانواده آنهایی که از حادثه اخیر عزادار هستند و یکی از اعضای خانواده خود را از دست دادند. دوباره باید برگردیم به موضوع فوتبال چون برای آن اینجا هستیم. سه بازی تا پایان لیگ مانده و هربار اینجا هستیم می‌فهمیم چقدر این بازی‌ها حساس هستند چون باعث می‌شوند به هدفمان برسیم. بازی استقلال دیدار خیلی مهمی برای ماست و همچنین خیلی سخت است.

با تمجید از حریف: بعد از بازی‌های فشرده چهار روزه، استراحت داشتیم و ریکاوری کردیم و خیلی خوب شد. از نظر ذهنی و فیزیکی و روانی، بچه‌ها توانستند به شرایطی که می‌خواهند برسند. استقلال خوزستان در این مدت کار کرده و ما هم روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم و امیدوارم فردا با حضور هواداران بازی خوبی انجام دهیم. استقلال خوزستان نسبت به نیم فصل اول بهتر شده و امیدوارم بازی خوبی را داشته باشیم.

* برنامه کادرفنی برای بهره‌وری بیشتر از موقعیت‌ها؟
همانطور که گفتم این تعطیلات کمک کرد که بازیکنان از نظر روحی و تاکتیکی روی خودشان کار کنند و این موضوع که شما گفتید هم در دستور کار ما بود. هماهنگی بیشتر و ساخت موقعیت و استفاده از آنها هم برای ما مهم است اما اگر دقت کنید ما در نیم فصل دوم بیشتر از هر تیمی گل زدیم و کمتر از هر تیمی گل خوردیم.

* شرایط یاسین سلمانی و مرتضی پورعلی‌گنجی؟
نه در این فصل از آنها استفاده نخواهیم کرد و این اتفاق رخ نخواهد داد.

* تمدید قرارداد با پرسپولیس؟
صحبت‌هایی در مورد تمدید قرارداد و برنامه‌ریزی فصل آینده انجام شده اما همه ما تمرکزمان را روی این سه بازی گذاشتیم و بعد از فصل در موردش تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

* پاس ندادن عیسی و اورونوف به یکدیگر؟
ما این چیزها را آنالیز نمی‌کنیم که بازیکنان باهم مشکل دارند یا نه، ممکن است بازیکنی یک پاس به عیسی بدهد و تبدیل به گل شود. پاس اورونوف به عیسی هم منجر به موقعیت شد و می‌توانست تبدیل به گل شود. ما به این چیزها توجه نمی‌کنیم.

* چرا فقط عالیشاه ضربه ایستگاهی می‌زند؟
دقایق مختلف زمین را که نگاه کنید مهدی ترابی و سروش و سینا اسدبیگی هم می‌زنند. فرقی ندارد چه بازیکنی ضربه ایستگاهی را بزند چون همه می‌دانند کجا باید بزنند. هر بازیکنی که بزند می‌داند تیر یک بزند یا تیر دو و بازیکنان بایکدیگر هماهنگ هستند. ما یک نفر خاص نداریم که این کار را انجام دهد، ما با کادرفنی صحبت می‌کنیم و تصمیم می‌گیریم که چه کسی بزند.

* از شما تشکر می‌کنم که در نشست خبری حاضر می‌شوید و همچنین در مورد سایر تیم‌ها صحبت نمی‌کنید.
در چند کنفرانس قبل یک ضرب‌المثل گفتم. وقتی هم در مورد داوری صحبت می‌کنیم چطور بگویم، مثل مسابقه بخت‌آزمایی است، ممکن است گاهی به سود شما باشد و بعضی مواقع به ضرر شما. اما تیمی که خوب کار کند، فرقی ندارد حریفش قوی باشد یا ضعیف، بی‌توجه به داوری موفق خواهد شد.

* غیبت عبدالکریم حسن؟
فارغ از مسائل فنی شاید هرکسی هم جای من بود، این تصمیم را می‌گرفت که عبدالکریم به کشورش برود. تولد فرزند یک بار اتفاق می‌افتد و من جنبه انسانی قضیه را نگاه می‌کنم. من وقتی فرزندم به دنیا آمد به‌خاطر کارم نتوانستم او را ببینم و تا الان ناراحتم که چرا این شغل را انتخاب کردم نتوانم فرزندم را ببینم. به همین خاطر خودم را جای او گذاشتم.

* کی برمی‌گردد؟
امروز سر تمرین خواهد بود.

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1910585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =