ماجرای فوتبالیستی که گزارشگر صداوسیما شد!

محمد سیانکی در گفتگو با خبرآنلاین درباره گزارشگری خود صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد سیانکی، گزارشگر صداوسیما اخیرا مربی تیم نوجوانان پاس شد که این موضوع با واکنش‌های زیادی همراه شد.

او در گفتگو با خبرآنلاین از یک ماجرای جالب پرده برداشت: مردم بر اساس نداشته های شان قضاوت می کنند اما اگر بدانند ممکن است نظرشان عوض شود.من اول فوتبالیست بودم که به صداوسیما آمدم.من سال 71 – 72 با تیم کشاورز قرارداد بستم.یکی از مسئولان ان زمان باشگاه کشاور آمد در یک بازی محلی بازی من را دید و من را برد باشگاه کشاورز و گفت از این جوان تست بگیرید. آن زمان یورگن گده سرمربی بزرگسالان بود و آقای محمود بیداریان سرمربی امیدها بود و مرحوم سیروس قایقران هم بازیکن بود و هم مربی.باور نمی کنید در ان جو من دست و پایم می لرزید.برای اولین بار قایقران،امیر افتخاری و علیرضا دلیخون را می دیدیم.جلسه اول که رفتم گفتند فردا مدارکت را بیاور.

سیانکی در ادامه گفت: سال بعد یکی از بچه محل های ما آقای اسماعیل براری مدیر گروه گزارشگران رادیو بود.من آن زمان هم خوره روینامه بودم.کیهان ورزشی،دنیای ورزش و ابرار ورزشی را همیشه می گرفتم و می خواندم.خطی را جا نمی انداختم.به من گفت اطلاعات ورزشی ات خوب است؟گفتم عالی.گفت یک روز بیا میدان ارک رادیو.خدا بیامرزه آقای اسکویی هم بود؛همین طور آقای جهانی.تست صدا از من گرفتند و من شدم گزارشگر برنامه های رادیو.

برای خواندن مشروح این گفتگو کلیک کنید.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1911195

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =