ادعای جنجالی یک فرماندار درخصوص حادثه بالگرد حامل رئیسی/امام زمان را دیده اند که در مسیر سقوط بالگرد با استرس و  اضطراب در رفت‌وآمد است

مهدی دونده مدعی شد که یکی از بزرگان نیشابور، با انجام مکاشفه ای خبر داده است که در شب حادثه بالگرد حامل رئیس‌جمهور، امام زمان (عج) را دیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بنابرآنچه عصر ایران روایت می‌کند، مهدی دونده، فرماندار نیشابور مدعی شده است: فردی که در نیشابور با امام زمان مرتبط است، در شب سانحه سقوط بالگرد حامل رییس جمهور و همراهان‌ش، امام غائب را در قالب مثلثی دیده که یک‌ ضلع مثلث محل استقرار امام عصر (عج)، ضلع دیگر، محل سقوط بالگرد و ضلع دیگر آن حرم امام هشتم(ع) بوده است.

مهدی دونده در مراسمی که شنبه ۵ خرداد در خیابان موعود (بلوار فضل) برای بزرگداشت شهدای سانحه سقوط بالگرد برگزار شد، گفت: یکی از بزرگان نیشابور این مکاشفه را برای فرماندار از قول فردی نقل کرده که با امام زمان در ارتباط است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه‌ نیشابور افزود: از قول او برای من نقل شده که در شب حادثه، امام زمان را دیده است که در مسیر سقوط بالگرد با استرس و اضطراب در رفت و آمد است؛ اما نهایتا گفته‌اند که قرار نیست کارمان را با معجزه پیش ببریم.

مقام ارشد دولت سیزدهم در نیشابور ابراز کرد: مصلحت کشور ما و آیت‌الله رییسی در شهادت بود.

۲۷۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1911905

برچسب‌ها