رییس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش هرمزگان از امتحانات نهایی رودان بازدید کرد

«علی اکبر شعبانی»، رییس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان هرمزگان به همراه «احمد فولادی»، مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودان از روند برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان در این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش خبرآنلاین، در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی و اطمینان از رعایت استانداردهای برگزاری امتحانات، رییس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان هرمزگان به همراه مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودان، از روند برگزاری امتحانات نهایی در مدارس این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

با توجه به اهمیت برگزاری امتحانات در شرایط عادلانه و مطابق با ضوابط، این بازدید نشان از تلاش مستمر مسئولین برای تضمین کیفیت آموزشی دارد. رییس اداره ارزیابی عملکرد در این بازدید، ضمن تاکید بر اهمیت نظارت دقیق بر روند امتحانات، از تلاش‌های معلمان و کادر اجرایی مدارس در برگزاری سالم امتحانات نهایی قدردانی کرد.

مدیر آموزش و پرورش رودان نیز در این بازدید، بر اهمیت همکاری و هماهنگی بین ارکان برگزار کننده امتحانات در این شهرستان تاکید کرد و گفت: بازدید از مدارس و نظارت بر روند برگزاری امتحانات نهایی، بخشی از تلاش‌های آموزش و پرورش رودان است تا اطمینان حاصل شود که دانش‌آموزان در محیطی سالم و عادلانه به رقابت علمی بپردازند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1912638

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =