مُهر تایید واعظی بر رایزنی حزب اعتدال و توسعه با علی لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

محمود واعظی گفت: سیاست حزب اعتدال و توسعه مشارکت فعال در انتخابات رقابتی است. به همین جهت در حال رایزنی با شخصیت های میانه رو جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری هستیم.

له گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتدال و توسعه، محمود واعظی، در جلسه دفتر سیاسی حزب اعتدال و توسعه که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، پیرامون موضوع انتخابات ریاست جمهوری پیش رو گفت: هیچ فرد و گروه سیاسی نمی تواند نسبت به آینده کشور بی تفاوت باشد و همه باید برای تغییر و رضایت بیشتر مردم و پاسخ عملی به مطالباتشان تلاش کنیم . لذا ضروری است، کمک کنیم شرایط به وجود آمده با حمایت مردم اصلاح شود.بایدهمه کمک کنیم که با مشارکت بالای مردم در انتخابات ، رئیس جمهوری انتخاب شود که با عقلانیت بتواند مشکلات داخلی و خارجی کشور را حل کند.


قائم مقام دبیر کل و رییس دفتر سیاسی حزب اعتدال و توسعه اضافه کرد: متاسفانه، در سال‌های گذشته بدلیل نا کارآمدی در دستگاههای اجرایی و افزایش مطالبات مردم از سرمایه اجتماعی نظام هزینه شده و می بایست این رویه پایان یابد و برای حل نارسایی ها مجدانه تلاش شود.

رییس دفتر سابق رییس جمهور در خصوص سیاست ها و کیفیت مشارکت حزب اعتدال و توسعه در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو افزود: سیاست حزب اعتدال و توسعه مشارکت فعال در انتخابات رقابتی است. به همین جهت در حال رایزنی با شخصیت های میانه رو جهت کاندیداتوری هستیم. در این راستا با آقای لاریجانی مذاکره کرده ایم .

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1912699

برچسب‌ها