۰ نفر
۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰
لوگوی اپل تغییر خواهد کرد؟/ عکس

احتمالاً لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده به‌جای چیدمان عمودی فعلی، به‌صورت افقی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اپل ظاهراً می‌خواهد چینش لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدهای آینده تغییر دهد. در این صورت احتمالاً لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده به‌جای چیدمان عمودی فعلی، به‌صورت افقی قرار می‌گیرد.

باتوجه به اینکه کاربران بیشتر آیپد را به‌صورت افقی قرار می‌دهند و از آن استفاده می‌کنند، به‌نظر می‌رسد این شرکت تصمیم گرفته است چینش قرارگیری لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدها تغییر دهد. در این صورت لوگوی اپل برای حالت افقی تنظیم می‌شود.

تغییر اساسی برای لگوی اپل در راه است!

تغییر جهت احتمالی لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده

وب‌سایت فرانسوی Numerama با سه کارمند ارشد اپل درباره مدل‌های جدید آیپد پرو که اوایل ماه جاری میلادی معرفی شدند، مصاحبه کرد. باوجودی که در این مصاحبه جزئیات جدیدی مطرح نشد، اما به یک تغییر احتمالی در آیپدهای آینده اشاره شد. به‌نظر می‌رسد اپل قصد دارد لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدها در جهت افقی قرار دهد.

درحال‌حاضر لوگوی اپل در پشت آیپدها در جهت عمودی قرار گرفته است. این درحالی است که کاربران از آیپدها اغلب در جهت افقی استفاده می‌کنند، در نتیجه لوگوی اپل به‌خوبی نمایش داده نمی‌شود. حالا اپل ظاهراً می‌خواهد این وضعیت را اصلاح کند.

«مولی اندرسون» طراح محصول اپل به ‌این موضوع اشاره کرده است که احتمال دارد جهت لوگو اپل در پشت آیپدهای آینده تغییر وضعیت بدهد و به‌صورت افقی تعبیه شود تا وقتی از مقابل به دستگاه نگاه می‌کنیم، جهت لوگو به‌درستی دیده شود.

وی به این موضوع اشاره کرده است که وقتی کاربران در بیشتر مواقع دستگاه را به‌صورت افقی مورد استفاده قرار می‌دهند، از نگاه ناظر بیرونی، لوگوی اپل در پشت دستگاه به‌صورت درستی دیده نمی‌شود. در نتیجه بهتر است این وضعیت تغییر کند و به‌جای اینکه لوگو در حالت عمودی پشت دستگاه قرار گیرد، چیدمان آن افقی باشد، تا وقتی فردی از مقابل دستگاه را می‌بیند با منظره زیباتری مواجه شود.

۲۲۷۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1912724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =