رئیس اتحادیه تهیه‌کنندگان گفت بازیگران باید دستمزد خوب بگیرند و در عین حال با تمرکز سر یک کار باشند.

به گزارش خبرآنلاین، سیدضیاء هاشمی که جمعه شب نهم دی‌ماه روی خط تلفنی برنامه تلویزیونی «هفت» حاضر شده بود، درباره الزام حضور بازیگران فقط در یک پروژه سینمایی، اظهار داشت: «در قراردادی که با عوامل منعقد می‌کنیم بندی داریم که در آن اشاره می‌شود طی مدت فیلمبرداری طرف قرارداد نباید در کار دیگری شرکت کند.»
 
رئیس اتحادیه تهیه‌کنندگان با اشاره به اینکه چنین قانونی در سینما تازگی ندارد، گفت: «این چیز جدیدی نیست. در این مدت شکوائیه‌های زیادی به دست ما رسید. شورای تولید این موارد را بررسی کرد تا این نکته جزو قواعدی باشد که تهیه‌کننده متعهد شود در جریان دریافت پروانه ساخت به موضوع حضور عوامل فقط در یک پروژه عمل کند.»
 
هاشمی گفت: «بعضی از بازیگران برای حضور در فیلم شرط می‌گذارند در کار دیگری هم باشند. ما با این مخالفیم، مشکل ما با بازیگرانی نیست که فقط چند دقیقه در فیلمی  بازی دارند.»
 
او اظهار داشت: «هدف اصلی این است که بازیگران اصلی حس و گریمشان متناسب با کار باشد. ما بازیگرانی داشتیم که فیلمنامه را نمی‌خواندند و سرصحنه آن را می‌خواندند. بازیگران باید دستمزد خوب بگیرند و با تمرکز سر یک کار باشند با این حال در میان کسانی که دستمزد وحشتناک هم می‌گیرند دیدیم افرادی به مسئله حضور در یک فیلم پایبند نیستند.» 
 
58243
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 191823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =