۰ نفر
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۰
خط مشی سپاه در انتخابات چیست؟

حاجی‌صادقی با بیان اینکه شهید رئیسی مکتب سربازی را در حکمرانی نهادینه کرد، گفت: شهید رئیسی شاگرد محض ولایت بود؛ او خود را سرباز ولایت می‌دانست و اعتقاد داشت که بهترین راه برای تقرب به پروردگار متعال، خدمت به مردم است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، در همایش «پیش‌برندگی انقلاب اسلامی» گفت: یکی از عوامل توفیقات شهید رئیسی در خدمت به ملت، محور قرار دادن رضایت خداوند متعال در همه امور و توکل به پروردگار و توسل به ائمه معصومین بود.

بنابر روایت فارس، وی در ادامه گفت: شاهد بودیم که پس از شهادت سردار «زاهدی» و همراهانش در ساختمان کنسولگری ایران در دمشق سوریه، حماسه «وعده صادق» رقم خورد؛ حماسه‌ای که می‌توانیم از آن به عنوان «انقلاب سوم» تعبیر کنیم و هنوز دستاوردهای این حماسه بزرگ به خوبی برای مردم تبیین نشده است.

نماینده، ولی فقیه در سپاه عنوان کرد: اشک‌هایی که در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید رئیسی و همراهان شهیدش ریخته شد، قطعاً بر درجات این شهدا خواهد افزود؛ شهدای خدمت هم در زمان حیات و هم با شهادت‌شان، زمینه‌ساز هدایت مردم شدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: در حالی که شعارهای انقلاب اسلامی دنیا را فرا گرفته و جبهه مقاومت با امید و انگیزه در حال حرکت رو به جلو است، می‌بینیم که دولتمردان و حکمرانان آمریکایی، حتی در کشور خودشان هم منزوی شده‌اند. امروز در دانشگاه‌ها و خیابان‌های آمریکا و کشورهای اروپایی، فریاد عدالت‌خواهی را از زبان دانشجویان و اساتید آمریکایی می‌شنویم.

حاجی‌صادقی خدامحوری، ولایتمداری، تکلیف‌گرایی و عمل جهادی خستگی‌ناپذیر را از ویژگی‌های بارز شهید رئیسی توصیف کرد و با اشاره به برخی دستاوردهای دوران ریاست جمهوری وی گفت: احیای بیش از ۹ هزار کارخانه و واحد صنعتی تعطیل یا نیمه‌تعطیل، بیمه رایگان بیش از هفت میلیون نفر از جمله دستاوردهای ۳۳ ماه خدمت رئیس جمهور شهید بود.

وی افزود: در دولت شهید رئیسی شاهد بودیم که رفع محرومیت از نقاط مختلف کشور شتاب زیادی گرفت، تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان چند برابر شد و مبارزه قاطعانه با فساد، سرعت بیشتری یافت؛ همچنین بسیاری از دستاوردهای دولت شهید رئیسی را چند سال دیگر می‌توانیم مشاهده کنیم.

نماینده، ولی فقیه در سپاه ادامه داد: شهید رئیسی ثابت کرد که هم می‌توان انقلابی بود و هم با منطق و از موضع اقتدار و با روحیه انقلابی مشکلات را حل کرد؛ یکی از مصادیق این گزاره، تحول در تعامل با کشورهای همسایه در دولت رئیس جمهورِ شهید بود.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه شهید رئیسی مکتب سربازی را در حکمرانی نهادینه کرد، گفت: شهید رئیسی شاگرد محض ولایت بود؛ او خود را سرباز ولایت می‌دانست و اعتقاد داشت که بهترین راه برای تقرب به پروردگار متعال، خدمت به مردم است.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه تأکید کرد: باید تلاش کنیم طبق فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، حماسه تشییع شهید رئیسی را با حماسه‌آفرینی پای صندوق‌های رأی تکمیل کنیم و بدون تردید حضور اقتدارآفرین اقشار مختلف مردم در عرصه انتخابات می‌تواند زمینه‌ساز حل مشکلات شود.

حاجی‌صادقی در پایان با تأکید بر اینکه در عرصه انتخابات، سپاه و بسیج به هیچ عنوان هزینه اشخاص و احزاب نمی‌شوند؛ گفت:سپاه و بسیج به انقلاب اسلامی تعلق دارند. ما در عرصه انتخابات، رسالت بیان شاخص‌ها و روشنگری داریم و انتخاب مصداق با مردم خواهد بود.

۲۷۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1918535

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =