هشدار مشاور نظامی رهبر انقلاب درباره دوقطبی شدن انتخابات ۱۴۰۳ /کسی را انتخاب کنید که خود را نفر دوم کشور بدانند نه نفر اول کشور

سرلشکر صفوی گفت: انتخابات پیش رو تعیین‌کننده سرنوشت سال‌های آینده کشور است پس هوشیار باشید و افرادی را انتخاب کنید که چارچوب ذهنی آن‌ها وحدت‌گرا باشد و قشرگرایی در آن‌ها نباشد و به حضرت آقا ایمان داشته باشند و خود را نفر دوم کشور بدانند نه نفر اول کشور.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سرلشکر سیدیحیی رحیم‌صفوی در مراسم گرامیداشت شهید محمد بروجردی (مسیح کردستان) و شهدای پادگان حضرت ولی عصر (عج) که در حسینه حضرت فاطمه الزهرا (س) سپاه تهران بزرگ برگزار شد، اظهار کرد: از برگزارکنندگان این برنامه معنوی و انقلابی که به یاد شهید عالی مقام سرلشکر پاسدار محمد بروجردی، مسیح کردستان برگزار شده است، تشکر می‌کنم.

آنگونه که مهر روایت کرده، وی گفت: ما و شما با خدا و پیامبرش عهد و پیمان بسته‌ایم که از انقلاب و امامین انقلاب و مردم و امنیت ملی کشور حفاظت کنیم و امیدواریم بتوانیم در این راستا از ارکان نظام و منافع و امنیت کشور دفاع کنیم و خدا ما را در این راه ثابت قدم قرار دهد تا دچار اشتباهات بزرگ مخصوصاً در تصمیمات نشویم.

مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا بیان کرد: بنده دو فرمانده داشتم که رویم تأثیر فکری و روحی داشتند؛ یکی از ایشان فرمانده شهید محمد بروجردی و دیگری شهید یوسف کلاهدوز بود و شهید بروجردی را از تابستان ۵۶ تا زمان شهادتش از نزدیک می‌شناختم.

سرلشکر صفوی ادامه داد: در اندیشه و تفکر، شهید بروجردی یک مکتب و استراتژی داشت و فهم او در ایجاد امنیت پایدار در کردستان فهم استراتژیک بود؛ او جریان‌شناس و جریان‌ساز بود و دکترین امنیت پایدار را در مناطق غربی پایه‌گذاری کرد و آن اعتماد و اعتنا به مردم مسلمان کردستان و جدا کردن صف مردم از صف ضدانقلاب بود.

وی افزود: ایشان معتقد بود باید رأفت اسلامی را به مردم کردستان نشان دهیم و در کنار کار فرهنگی به توسعه و آبادانی کردستان کمک کنیم چون اگر این کار انجام شود خود این مردم در کنار سپاه اسلحه دست می‌گیرند و امنیت پایدار را خودشان ایجاد می‌کند و از زندگی و ناموس خود دفاع می‌کنند.

مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا گفت: ایشان تفکر و سازمان پیشمرگان کُرد مسلمان را ایجاد کرد و آزادی سنندج و شهرهای کردستان با همین استراتژی امنیت پایدار انجام شد؛ تفکر و اندیشه راهبردی شهید بروجردی بر اساس قرآن و تفکر ائمه بود و او اقوام و قوم اصیل کرد را خوب می‌شناخت.

سرلشکر صفوی تصریح کرد: اخلاق و رفتار ایشان اخلاق و رفتار محمدی بود و او بسیار مؤمن، مخلص و صبور بود؛ همچنین ایشان قابلیت انعطاف داشت و با همه جور انسان‌ها الا ضدانقلاب کنار می‌آمد و در اخلاق و رفتار مطلوب خدا و ائمه اطهار بود.

وی اضافه کرد: شهید بروجردی در زمان شهادت ۲۹ سال داشت اما با این وجود این جوان بنیانگذار یک گروه توحیدی بود و اولین گروهان و گردان در پادگان ولی عصر را سازماندهی کرد هرچند به او بسیار جفا کردند؛ همچنین ایشان سپاه غرب کشور را ایجاد کرد چون فکر و بینش سیاسی و قرآنی داشت و علاوه بر اعتقاد به امام با بزرگانی همچون مقام معظم رهبری و شهید مطهری در ارتباط بود.

مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا با نقل خاطراتی از چگونگی آزادی سنندج، بانه، مریوان و سقز و … با مجاهدت‌های شهید بروجردی گفت: شهید بروجردی با ضدانقلاب و کمونیست و مارکسیست هم گفت‌وگو می‌کرد و او این‌طور شخصیتی داشت.

سرلشکر صفوی افزود: انتخابات پیش رو تعیین‌کننده سرنوشت سال‌های آینده کشور است پس هوشیار باشید و افرادی را انتخاب کنید که چارچوب ذهنی آن‌ها وحدت‌گرا باشد و قشرگرایی در آن‌ها نباشد و به حضرت آقا ایمان داشته باشند و خود را نفر دوم کشور بدانند نه نفر اول کشور.

وی ادامه داد: کسی را انتخاب کنید که مدیریت اجرایی کشور را بلد باشد و مشکلات مردم را حل کند و کاربلد باشد چراکه ما افراد با مبانی مذهبی و دانشگاهی بسیار داریم ولی کاربلد نیستند؛ همچنین مراقب باشید دو قطبی‌سازی نشود و انسانی را که واقعاً به درد بخورد و مدیریت کشور را عهده‌دار شود انتخاب کنید.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1919567

برچسب‌ها