پیشنهاد مهاجری به قالیباف برای رهایی از دستپاچگی در مناظرات /مصاحبه پورمحمدی را حتما ببینید /شانس آورده اید فردی با خاطره «لوله» در این انتخابات نیست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به قالیباف نوشت: شانس‌ آورده‌اید که این دوره در مناظره‌ها فردی که با خاطره لوله ورود کند و شما لوله شوید حضور ندارد وگرنه باز هم‌حساب‌تان با کرام‌الکاتبین بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرای در کانال تلگرامی خود در یادداشتی با عنوان«پیشنهاد به آقای قالیباف برای رهایی از آشفتگی و دستپاچگی در برنامه‌های تلویزیونی» نوشت:

جناب آقای محمدباقر قالیباف کاندیدای محترم

با سلام

در برنامه تبلیغاتی‌تان در تلویزیون، نه‌تنها نشانی از آرامش و تسلط بر اعصاب نداشتید که شدیداً مضطرب،آشفته و دستپاچه بودید.

دلیلش را مخاطبان برنامه فهمیدند. شما نه ذهن‌منسجمی دارید،نه حرفی برای گفتن ، و نه بیانی برای اقناع. کاش مشاوران‌تان به شما می‌گفتند که حرف‌زدن فقط پشت سرهم کردن چند جمله نیست. که حتی همان‌جمله ها هم به درستی چیده‌نمی‌شود. در ۴سال گذشته در مجلس هم همین‌گونه سخن گفته‌اید.

شانس‌ آورده‌اید که این دوره در مناظره‌ها فردی که با خاطره لوله ورود کند و شما لوله شوید حضور ندارد وگرنه باز هم‌حساب‌تان با کرام‌الکاتبین بود.

با این حال توصیه می‌کنم قبل از حضور در برنامه‌های بعدی، مصاحبه‌های تلویزیونی آقای مصطفی پورمحمدی را تماشا کنید. نکته سنجی، سخن‌دانی، ربط به موضوع، تسلط بر کلام، اطلاعات کافی ، اعتماد به نفس، قاطعیت و استحکام سخن را بیاموزید. قطعا به دردتان می‌خورد.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1919632

برچسب‌ها