پزشکیان: به پیر و پیغمبر شرمنده‌ام اگر به زن و دختر ایرانی توهین شود / دنبال پست و قدرت نیستم /باید اجازه خودنمایی به کارشناسان در همه ایران بدهیم

پزشکیان با بیان اینکه هر ایرانی یک ستاد و یک صدا است، گفت: به پیر و پیغمبر شرمنده‌ام اگر به زن و دختر ایرانی توهین شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مسعود پزشکیان در جمع فرهنگیان حامی وی و نمایندگان ادوار گفت: نمایندگان عزیز، اساتید محترم، خواهران و برادران من واقعا شرمنده‌ شما هستم. من کسی نیستم من فردی از شماها هستم. چیزی که برای ایران و وطنم به دنبال آن هستم عزت، صداقت و عدالت و انصاف است. این که آمده‌ام به دنبال پست و قدرت نیستم اگر شما همه فکر ایران هستید بیایید با همراهی هم از راهی که ایران را وارد بحران کرده خارج شویم.

وی با بیان اینکه ما می‌توانیم از این مسیر خارج شویم، گفت: باید اجازه خودنمایی به کارشناسان در همه ایران بدهیم فقط این نیست که تهرانی‌ها عاقل هستند و می‌فهمند بلکه همه ایرانی‌ها می‌فهمند و عاقل هستند.

پزشکیان با بیان اینکه هر ایرانی یک ستاد و یک صدا است، گفت: به پیر و پیغمبر شرمنده‌ام اگر به زن و دختر ایرانی توهین شود. همه انسان‌ها کرامت دارند. برخورد ما باید با انسان‌ها با کرامت باشد. ما می‌توانیم با منطق و دست به دست هم دادن کشورمان را بسازیم.

وی تاکید کرد:‌ قول می‌دهم که قطع به یقین معلمان نقش ویژه‌ای در آینده خواهند داشت و نسل آینده این جوانان را بسازند. ما برای اینکه بتوانیم معیشت و عزت معلمان را بسازیم نیاز به کمک همدیگر داریم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: من به شما قول می‌دهم به کمک شما برای همه ایران و همه جای ایران تلاش کنیم. با دعوا کردن کشور دچار مشکل می‌شود با دعوا کردن مشکل ایجاد می‌شود ما حق نداریم حق کسی را ضایع کنیم.

27215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1919756

برچسب‌ها