آذری جهرمی: به پزشکیان رأی می دهم/ایران اکنون در بزنگاه سیاسی مهمی قرار گرفته است /او را شنوای جامع در بهره‌گیری از دیدگاه متخصصان یافتم

وزیر ارتباطات دولت دوازدهم گفت: همه می‌دانیم که شرایط برای رییس جمهور آینده ایران، سخت و پرچالش است اما تنها چیزی که می‌تواند او را در این مسیر یاری کند مشارکت مردم در نپذیرفتن ایده‌های ضعیف، بدون منطق، خیالی و منسوخ شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در دولت دوازدهم در یادداشتی نوشت:

کشور عزیز ما ایران اکنون در بزنگاه سیاسی مهمی قرار گرفته است. شرایط داخلی و خارجی کشور مستلزم گره‌گشایی از مسائل سخت، پرچالش و پیچیده‌ای است که ورود افرادی توانمند، بصیر و شنوا در عرصه‌ی حکمرانی را می‌طلبد. پس از ظلم و جفای مجدد به دکتر علی لاریجانی [که حقاً او را شایسته‌ی چنین بی‌مهری نمی‌دانم و در فرصتی دیگر پیرامون نیازمندی کشور به ایشان صحبت خواهم کرد] و عدم ایجاد شرایطی برای ایجاد مشارکت بیشتر و گسترده‌تر در انتخابات ریاست جمهوری، با بررسی کاندیداهای موجود، دکتر مسعود پزشکیان را در این میان اصلح یافتم و به ایشان رای خواهم داد.

آقای پزشکیان دارای صفات بارزی است که البته برخی کاندیداهای عزیز دیگر هم از این صفات برخوردارند، اما فرای از آن، دیدگاه‌های مرکزی ایشان چه در حوزه‌ی سیاست و جامعه و چه در حوزه‌ی فضای مجازی و اینترنت را به آنچه بنده برای آینده ایران در ذهن ضروری می‌دانم، با قرابتر یافتم و ایشان را مقتدر در تصمیم و شنوای جامع در بهره‌گیری از دیدگاه متخصصان یافتم.

همه می‌دانیم که شرایط برای رییس جمهور آینده ایران، سخت و پرچالش است اما تنها چیزی که می‌تواند او را در این مسیر یاری کند مشارکت مردم در نپذیرفتن ایده‌های ضعیف، بدون منطق، خیالی و منسوخ شده است. نیاز امروز ما رییس جمهوری است که خودش را در برابر تعهداتی که به مردم می‌دهد مسئول بداند. شنوای همه‌ی جامعه باشد و برای_ایران از هیچ تلاشی دریغ نکند…

27218

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1919935

برچسب‌ها