۳ مرحله برای تمیز کردن فرش های واحدهای تجاری

تمیز کردن فرش های یک واحد تجاری چندان پیچیده نیست. این موضوع به ایجاد یک پروتکل و استفاده از محصولات و تجهیزات مناسب نیاز دارد. علاوه بر این، می توانید به راحتی از خدمات قالیشویی استفاده کنید.

استفاده از فرش در محیط های تجاری مزایای زیادی از جمله سهولت نگهداری، تمیز کردن، تمیزی دائمی محیط و ... را ارائه می دهد. با این حال، مانند هر نوع کفپوش دیگری، فرش ها نیز نیاز به مراقبت و تمیز کردن دائم دارند تا عمر طولانی داشته باشند و بتوانند در تمام طول دوران کسب و کارتان، شما را همراهی کنند.

تمیز کردن فرش های یک واحد تجاری چندان پیچیده نیست. این موضوع به ایجاد یک پروتکل و استفاده از محصولات و تجهیزات مناسب نیاز دارد. علاوه بر این، می توانید به راحتی از خدمات قالیشویی استفاده کنید.

پس بیایید در این مقاله به مراحل تمیز کردن فرش واحد تجاری بپردازیم و به شما بگوییم که چطور می توانید در ۳ مرحله آسان، به راحتی فرش واحد تجاری خود را به بهترین شکل ممکن، تمیز کنید.

۳ مرحله برای تمیز کردن فرش های واحدهای تجاری

به طور منظم جاروبرقی بکشید

جاروبرقی کشیدن را به عنوان یک روتین روزانه در دستور کارتان قرار دهید. مهم است که بسته به میزان رفت و آمد در واحد تجاری، فرش ها را جاروبرقی بکشید. اگر واحدتجاری شلوغی دارید که کارکنان و مشتریان زیادی در آنجا رفت و آمد دارند، باید هر روز در ساعات پایانی یا حداقل هر ۲ روز یکبار جاروبرقی بکشید.

اگر واحد تجاری شما رفت و آمد کمی دارد و افراد زیادی اعم از مشتری یا کارمند، آنجا رفت و آمد ندارند، می توانید هفته ای دو بار (هر ۳ روز یکبار) یا حداقل هفته ای یکبار اینکار را انجام دهید.

جاروبرقی کشیدن به شما کمک می کند تا آلودگی های فرش ها که در طول روز ایجاد شده اند، پاک کنید. پاک کردن آلودگی ها و ذرات خاک از سطح فرش، باعث می شود تا فرش شما ساییده نشده و سالم بماند.

برای جاروبرقی کشیدن، کار را از شلوغ ترین مکان شروع کنید. فرش های راهروها، نزدیک درب ورودی و همچنین فرش های بخش آبدارخانه و ... معمولا کثیف ترین فرش ها هستند. با جاروبرقی کشیدن، می توانید ذرات به دام افتاده در الیاف فرش را تمیز کرده و به فرش تان اجازه نفس کشیدن بدهید. تنفس فرش باعث تمیز شدن هوای اطراف شده و به این ترتیب، با جاروبرقی کشیدن فرش، علاوه بر تمیزی محل؛ فضایی همیشه پاکیزه خواهید داشت.

لکه های فرش را تمیز کنید

مهم است که لکه های فرش تان را تمیز کرده و اجازه ندهید که لکه ها به عمق فرش وارد شوند. لکه گیری به شما کمک می کند تا ظاهر بهتری داشته باشید و محل تان آلوده به نظر نرسد. دقت کنید که فرآیند لکه گیری فرش برای هر نوع فرش و هر نوع لکه ای متفاوت از دیگری بوده و باید روش های خاصی را پیش بگیرید. به طور مثال لکه گیری آبمیوه با لکه گیری چسب از روی فرش کاملا متفاوت است.

توجه داشته باشید که برای از بین بردن لکه های فرش واحد تجاری خود، از مواد شوینده شیمیایی استفاده نکنید. همچنین اگر قصد دارید از اینگونه مواد برای از بین بردن لکه های سرسخت استفاده کنید، ابتدا آن ها را روی قسمت کوچک خارج از دیدی از فرش امتحان کنید. اگر فرش دچار پوسیدگی یا رنگ رفتگی نشد، سپس از آن برای تمیز کردن لکه استفاده کنید.

همچنین به هیچ عنوان از سفید کننده برای از بین بردن لکه استفاده نکنید. برای تمیز کردن لکه فرش تجاری خود از دستمال سفید و تمیز، حوله و انواع مواد شوینده ملایم که رقیق شده اند، استفاده کنید. علاوه بر تمام این نکات، توجه کنید که فرش را حتما خشک کنید و اجازه ندهید که فرش تان پس از تمیز کردن، خیس بماند. فرشی که خیس باقی بماند، کپک زده و می پوسد.

همچنین به یاد داشته باشید که همواره می توانید برای لکه گیری فرش خود از خدمات یک قالیشویی حرفه ای استفاده کنید.

۳ مرحله برای تمیز کردن فرش های واحدهای تجاری

یک برنامه شستشوی منظم ترتیب دهید

شستشوی منظم فرش نیز راه حل دیگری است که به شما کمک می کند تا فرش های آلوده شده واحد تجاری خود را به بهترین شکل ممکن به صورت عمیق تمیز کنید. فرش ها در قالیشویی با چندین مرحله به صورت کامل شسته می شوند و این ویژگی به شما امکان می دهد تا با رعایت پروتکل ها، بدون اینکه نیاز باشد خودتان را درگیر کنید، کار را از مرجع تخصصی آن بخواهید.

یک قالیشویی معتبر از پرسنل باتجربه ای استفاده می کند که می توانند فرش شما را به بهترین شکل شستشو دهند. همچنین در قالیشویی ها از مواد شوینده درجه یک استفاده می شود و بنابراین مطمئن خواهید بود که الیاف فرش تان نمی پوسند.

علاوه بر این، با شستشوی عمیق فرش تجاری به محیط خود اجازه می دهید، نفس بکشد. با شستشوی عمیق توسط قالیشویی، تمامی آلودگی هایی که با جاروبرقی پاک نمی شده اند را از بین خواهید برد. بعلاوه اینکه لکه های فرش تان نیز تمیز شده و به این ترتیب هوای محیط تجاری خود را نیز پاکسازی خواهید کرد. پس با مراجعه به https://tohidcarpet.com/price می توانید از قیمت قالیشویی مطلع شده و به راحتی آن را در دستور کارتان قرار دهید.

شستشوی عمیق فرش واحد تجاری

برای شستشوی عمیق فرش تجاری خود نیاز است که یک قالیشویی معتبر را بشناسید. قالیشویی در چیتگر بهترین گزینه برای شماست. شما می توانید روی تجربه و دانش فنی کارکنان قالیشویی توحید حساب باز کرده و با اطمینان خاطر، فرش هایتان را به ما بسپارید.

در فرآیند شستشوی عمیق فرش، فرش ها در چندین مرحله عمیقا شسته شده و در نهایت در ۲ مرحله کاملا خشک می شوند. فرش خشک شده، لول شده و کاور شده در محل به شما تحویل خواهد شد.

۳ مرحله برای تمیز کردن فرش های واحدهای تجاری

قالیشویی توحید

قالیشویی توحید به سراسر تهران خدمات ارائه می دهد. پس اگر می خواهید یک قالیشویی ارزان و باکیفیت پیدا کنید که شستشوی فرش تان را با جدیدترین متد و در عین حال با مناسب ترین هزینه انجام دهد، در انتخاب قالیشویی توحید شک نکنید. خدمات ما پس از ثبت سفارش توسط شما، حداکثر در ۲ روز کاری ارائه می شود. پس با استفاده از خدمات ما، دیگر نیازی به نگرانی بابت تاخیر در رسیدن فرش تجاری تان نیست.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1919961

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =