دعوت انجمن اسلامی فارغ‌التحصیلان فیلیپین به مشارکت حداکثری در انتخابات

انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین در بیانیه‌ای با تاکید بر ضرورت شرکت حداکثری مردم در انتخابات، متواضعانه از آحاد جامعه به خصوص دانش آموختگان و دانش‌پژوهان دعوت کرد تا در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری حضور به هم رسانده و در آفرینش حماسه‌ای ملی سهیم باشند.

به گزارش خبرآنلاین بیانیه انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین به مناسبت انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به شرح زیر است: 

 «بسم الله الرحمن الرحیم»

شهادت رئیس‌جمهور مردمی و خدوم جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانقدر ایشان، مردم ایران را داغ‌دار کرد و دل این ملت بزرگ را سوزاند.

تشییع باشکوه و گسترده این شهیدان بزرگوار، ادای احترام به خادمان ملت و ابراز همدردی با خانواده‌های آنان بود و  شرکت گسترده آحاد مردم برای انتخاب چهاردهمین رییس جمهور نیز موجب آرامش و اعتلای روح ایشان خواهد شد.

برگزاری انتخابات در هر کشور نماد وجود مردم‌سالاری و احترام به آرای ملت است. بدون تردید مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به‌عنوان یک وظیفه ملی، در بُعد داخلی موجب انسجام ملی و تقویت تفاهم میان اقشار جامعه شده و در بعد خارجی، نشانه ثبات، امنیت و استحکام نظام است. برگزاری انتخابات پرشور، ضمن خنثی کردن توطئه‌های آشکار و پنهان دشمنان، قدرت چانه‌زنی دستگاه دیپلماسی در مذاکرات سیاسی برای تامین منافع ملی را نیز افزایش خواهد داد.

انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین با تاکید بر ضرورت شرکت حداکثری مردم در انتخابات، متواضعانه از آحاد جامعه به خصوص دانش آموختگان و دانش‌پژوهان دعوت می‌کند تا در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری حضور به هم رسانده و در آفرینش حماسه‌ای ملی سهیم باشند. از دست اندرکاران برگزاری انتخابات نیز انتظار است در اجرای رهنمود چهارگانه رهبر معظم انقلاب، زمینه مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت را فراهم آورده و از رأی مردم همچون حق الناس پاسداری نمایند.

انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین

۳۱۱۳۱۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1920447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =